1

PMIN104 INSIGHT Eco-Silk pagalvės užvalkalas

45,00 €
100% saugus pirkimas
Kiekis

35000
236 Prekės
Produktų linija
Insight
Paskirtis
Garbanotiems plaukams
Kasdieniam naudojimui
Pažeistiems plaukams
Plaukų apsaugai
Plaukų žvilgesiui
Silpniems plaukams
Visų tipų plaukams
Dydis
50 x 66 cm

EUCALYPTUS LYOCELL PILLOWCASE 

ECO-SILK PAGALVĖS UŽVALKALAS 

 

Ekologiško šilko, veganiškas ir novatoriškas kosmetinis pagalvės užvalkalas yra pagamintas INSIGHT PROFESSIONAL laboratorijose, kad plaukai būtų puoselėjami ir drėkinami kiekvieną naktį.

 

- Elegantiška ir stilinga miegamojo detalė.

 

- Neutralios smėlio spalvos. 

 

- Išsiuvinėtas INSIGHT logotipas.

 

 

„Eco-Silk“ pagalvės užvalkalas sinergiškai veikia su jūsų plaukų priežiūros rutina, maksimaliai padidindamas jūsų plaukų grožį ir pailgindamas suformuotų plaukų rezultatus.

Ekologiškas ir veganiškas audinys „Eucalyptus Lyocell“ yra minkštas ir tarsi šilko švelnumo, pasižymi tokiomis pat kosmetinėmis savybėmis kaip ir šilkas, todėl jūsų plaukai saugomi ir atrodo gražiai net miegant.

Pagalvės užvalkalas yra 50x66 cm dydžio bei yra nematomas užtrauktukas.

 

NAUDOJIMAS:

 

Mėgaukitės  pagalvės užvalkalu su pagalve atsipalaidavimui ar nakties poilsiui. Pagalvės užvalkalą galite skalbti skalbimo mašinoje 30 laipsnių temperatūroje bei lyginti tik žema temperatūra. Rekomenduojame nenaudoti skalbinių džiovyklės ir vengti skalbinių baliklio. 

 

  

 

Liocelis arba liocelio pluoštas – vienas iš naujausių ir populiariausių audinių šiuolaikinėje tekstilės pramonėje. Tai sintetinis audinys, pagamintas iš medvilnės ar medienos masyvo pluošto, naudojant ekologiškai švarius procesus. Šiuo metu jis plačiai paplitęs tekstilės ir drabužių pramonėje, taip pat ir kitose srityse, tokiomis kaip automobilių pramonėje ir interjero dizainas. Jis populiarus tarp vartotojų, kurie vertina ekologiškus, nevienadienius ir tvarius audinius.

Kodėl liocelis populiarus?

- Liocelis yra labai populiarus dėl savo minkštumo, tvirtumo ir higroskopinių savybių, kas reiškia, kad jis lengvai sugeria drėgmę. Be to, šis audinys yra lengvas ir patvarus, taip pat jis gali būti gaminamas įvairių tekstūrų ir spalvų, todėl – itin universalus.

Viena iš didžiausių liocelio pranašumų yra jo ekologiškumas. Pagamindamas liocelio pluoštą, naudojamas tvarus medienos masyvas, o gamybos procesas yra beveik pilnai uždaro ciklo, t.y. beveik nėra atliekų ar emisijų. Dėl šios priežasties liocelis laikomas vienu iš pažangiausių ekologiškai saugių audinių.

Dar vienas svarbus liocelio pranašumas yra jo antialergiškumas, o tai itin svarbu žmonėms, kenčiantiems nuo alergijų ar jautrios odos.

Kur naudojami liocelio audiniai?

- Liocelis yra plačiai naudojamas gaminant aprangą, patalynę ir namų tekstilę. Dėl savo minkštumo, lygumo ir švelnumo, jis yra labai populiarus drabužių pramonėje. Iš jo gaminama praktiškai viskas, ką tik galima įsivaizduoti – laisvalaikio ir darbo rūbai: palaidinės, tunikos, suknelės, marškiniai, džemperiai, chalatai ir pan.

Dėl antialergiškų savybių liocelis naudojamas patalynės gamyboje – iš jo siuvamos pagalvės, užvalkalai ir antklodės. Automobilių pramonėje iš jo gaminami sėdynių užvalkalai, nes jie tvirti, atsparūs dėvėjimusi, lengvai valomi ir nekaupia dulkių. Interjeruose liocelio pluoštas naudojamas baldų užvalkalams, užuolaidoms ir kilimams.

Kokia pluošto atsiradimo istorija?

- Liocelio atsiradimą paskatino ekologiniai motyvai ir augantis rūpestis dėl aplinkosaugos. Audinio istorija siekia dar 1970-uosius. Tyrėjai norėjo gaminti viskozę mažiau kenksmingu būdu, nei dabartinis viskozės metodas. Mokslininkai atrado, kad medvilnės pluoštas gali būti pagamintas iš celiuliozės, naudojant medienos masyvą.

Liocelio gamybos procesą 1972 m. sukūrė dabar jau nebeegzistuojančios „Enka“ gamyklos komanda Enkoje, Šiaurės Karolinoje (JAV). Iki 1979 metų „Enka“ bandė komercializuoti šį procesą, deja, nesėkmingai.

Gamybos procesas buvo aprašytas, patentuotas. Patentą perpirko „Courtaulds“ įmonė, kuri 1980-aisiais ištobulino medvilnės pluošto gamybą iš eukalipto medienos. Pluoštas buvo pavadintas lioceliu ir pradėtas naudoti komerciniais tikslais. 1982 m. buvo atidaryta pirmoji bandomoji gamykla Koventryje ( JK),  o 1988 m. Grimsbyje (JK) – pirma pusiau komercinė gamybos linija.

Liocelio naudojimas pradėjo sparčiai augti dėl unikalių savybių: jis sugeria drėgmę, atsparus, minkštas, švelnus ir ekologiškas. Liocelis lengvai dažomas ir derinamas su kitais audiniais, t.y. galima gaminti kombinuotus pluoštus.

Šiandien pluoštas gaminamas įmonėse visame pasaulyje – JAV, Brazilijoje, Europoje, Azijoje.

Ar liocelis turi trūkumų?

- Kaip ir visi kiti audiniai, jis turi savų niuansų. Gamybos procesas nėra pigus, todėl tai atsispindi galutinėje prekės kainoje. Liocelio audinys yra minkštas ir elastingas, bet nelaiko formos taip gerai kaip kiti sintetiniai audiniai, pvz., poliesteris ar elastanas. Kaip ir kiti sintetiniai audiniai, liocelio audinys yra jautrus aukštai temperatūrai, todėl reikia laikytis rūbo priežiūros ir lyginimo instrukcijų. Tai padeda išlaikyti drabužio kokybę ir sumažinti jo pažeidimo riziką dėl temperatūros.

PMIN104 INSIGHT Eco-Silk...

45,00 €