0

ISK088 INSIGHT REGENERATING BODY OIL 150ml Regeneruojantis kūno aliejus

25,30 €
100% saugus pirkimas
Kiekis

354236
38 Prekės
Produktų linija
Insight Skin
Paskirtis
Kūno odos priežiūrai
Tūris
150 ml

Oda – tai didžiausias mūsų kūno organas, tikra ekosistema, kurią reikia puoselėti ir saugoti. Tai pirmasis ir pats svarbiausias apsauginis barjeras, saugantis mūsų organizmą nuo išorinių veiksnių. Oro tarša, saulės spinduliai ir nesubalansuota mityba gali pakenkti epidermiui: todėl svarbu kasdien jį saugoti naudojant ekologiškas, odai pritaikytas ir dermatologiškai patikrintas kosmetikos priemones. Mūsų tikslas – natūralesnis, tvaresnis ir mažiau mums patiems ir mūsų gyvenamai planetai kenksmingas gyvenimo stilius. Atsižvelgiant į šias prielaidas sukurta INSIGHT SKIN®, aukštos kokybės odos priežiūros priemonių linija, sertifikuota ICEA ECO BIO. Visa priemonių linija gimė iš poreikio sukurti veiksmingas ir natūralias priemones, saugančias žmogų ir gamtą. Maitinamosios, natūralios ir švelnios sudėtinės dalys, tinkančios net ir jautriausiai odai, skirtos naudoti kiekvieną dieną bei puoselėti kūną. Suteiktas sertifikatas ir atlikti bandymai užtikrina, kad produktai yra saugūs, gerai odos toleruojami ir pasižymi natūraliomis drėkinamosiomis ir elastingumo suteikiančiomis savybėmis dėl sudėtyje esančių ekologiškų ekstraktų ir aliejų. Vanduo yra ne tik neatsiejama į formulių sudėtį įeinančių veikliųjų medžiagų ir ekstraktų dalis, bet ir pagrindinė mūsų produktų gamybos proceso sudėtinė dalis: dėl šios priežasties INSIGHT SKIN® produktuose nuspręsta naudoti ozonuotą vandenį.

EKOLOGIŠKOS BIO KOSMETIKOS SERTIFIKATAS – KOKYBIŠKAS PASIRINKIMAS

ICEA – vienas iš labiausiai pripažintų organų su etika ir aplinka susijusio sertifikavimo sektoriuje. Ekologiškos bio kosmetikos sertifikatas visų pirma atspindi poreikį rūpintis gera kūno savijauta: todėl pasirenkant sertifikuotą gaminį geriausiai užtikrinama jo apsauga. Tai reiškia, kad naudojami gaminiai, kurių žaliavos pasirinktos ir atrinktos, laikantis griežtos specifikacijos, kurios principai pagrįsti ekologiškumo ir natūralumo koncepcijomis. Mūsų formulės yra patikrintos dėl nikelio, kurio turi būti ne daugiau kaip 0,5 ppm, siekiant užtikrinti didesnį saugumą ypatingo jautrumo atveju.

INSIGHT REGENERATING BODY OIL

REGENERUOJANTIS, ATKURIAMASIS KŪNO ALIEJUS

Drėkinimas ir apsauga viename produkte: dėl pasirinktų ekologiškų aliejų šia formule užtikrinamas gilus odos drėkinimas ir elastingumas. Į sudėtį taip pat įeina natūralus antioksidantinis kompleksas, kovojantis su laisvaisiais radikalais ir saugantis epidermio gyvybingumą.

Ekstraktai:

EKOLOGIŠKAS SIAURALAPIO RAIBSTEGLIO EKSTRAKTAS (angl. Rooibos, lot. Aspalathus linearis lapų ekstraktas) - Siauralapis raibsteglis, taip pat žinomas kaip raudonoji afrikietiška arbata, gaunamas iš ankštinių augalų šeimai priklausančio Aspalathus linearis, augančio Pietų Afrikos kalnuose, lapų. Šis augalas ypač naudingas sveikatai ir kūno harmonijai: dėl šios priežasties yra tobula kosmetikos linijos, kurios tikslas – graži ir sveika oda, sudedamoji dalis. Siauralapio raibsteglio lapuose nėra kofeino, tačiau yra daug antioksidantinių ir mineralinių medžiagų (magnio, kalio, mangano, geležies ir cinko). Ekstraktas ypač tinka odos priežiūrai dėl daugybės teigiamų savybių, kuriomis pasižymi. Siauralapio raibsteglio ekstraktas pasižymi antialerginiu ir antibakteriniu poveikiu. Puikiai tinka kovai su odos dirginimu, nors yra ypač švelnus. Oda tampa minkšta ir švelni it aksomas. Dėl didelio flavonoidų kiekio ne tik tiesiogiai kovoja su pagrindinėmis ląstelių senėjimo priežastimis, bet gali suaktyvinti anksčiau laisvųjų radikalų sunaikintą vitaminą E, maitinantį ir atkuriantį audinius.

EKOLOGIŠKAS ARGANO ALIEJUS (lot. Argania spinosa) - Argano aliejus išgaunamas šaltu spaudimu iš argano medžio, augančio tik Maroke. Šiuos medžius UNESCO įtraukė į pasaulio paveldo objektų sąrašą, pripažindamas arganą gyvybės medžiu (dėl daugybės jo teigiamų savybių). Vaisiaus viduje esančiame riešute randama šiandien argano aliejaus pavadinimu žinoma medžiaga, kurią nuo senų laikų naudoja barberų gentys. Teigiamos argano aliejaus savybės yra pripažintos tiek kosmetikoje, tiek farmacijoje. Nuostabiai maitina ir drėkina odą, kuri tampa minkšta, lygi ir švyti. Taip pat padeda atkurti hidrolipidinę odos plėvelę, todėl rekomenduojama sausai ir išdžiūvusiai odai. Argano aliejus laikomas jaunystės eliksyru, nes jame gausu vitamino E, linoleno rūgšties, Omega 3 ir 6 rūgščių ir nepakeičiamųjų riebalų rūgščių, kurios kovodamos su laisvųjų radikalų poveikiu ir skatindamos kolageno gamybą padeda išlaikyti odą jauną, lygią ir drėkinamą.

EKOLOGIŠKAS SAULĖGRĄŽŲ ALIEJUS (lot. Helianthus Annuss, angl. Sunflower Seed Oil) - Saulėgrąža arba Helianthus Annuss – tai astrinių šeimos augalas. Kilęs iš Pietų Amerikos, kur jį dėl teigiamų savybių inkai naudojo jau prieš 3 000 metų. Saulėgrąžų aliejus išgaunamas spaudžiant šaltuoju būdu augalo sėklas.Saulėgrąžų aliejuje gausu karotinoidų, vaško ir lecitino. Įprastai šis aliejus naudojamas virtuvėje, tačiau iš tikrųjų galime pastebėti, kad dėl daugybės savybių jis naudojamas ir kosmetikos srityje. Vitamino E ar tokoferolio saulėgrąžų aliejuje yra daugiau nei kituose augaliniuose aliejuose, kaip antai saldžiųjų migdolų ar alyvuogių aliejuose. Jis - puikus antioksidantas, atliekantis pagrindinį vaidmenį saugant ląstelių sieneles ir kovojant su laisvaisiais radikalais, kurie atsakingi už odos senėjimo procesus. Kosmetikoje šį aliejų patariama naudoti esant sausai, išdžiūvusiai odai. Jis atkuria epidermio ląsteles, suminkština ir išlygina odą.


Kaip naudoti:
Užtepkite reikiamą kiekį aliejaus ant švarios kūno odos. Švelniai masažuokite odą iki kol aliejus pilnai įsigers.

Talpa:
150 ml

Mūsų formulių sudėtyje yra didelis procentas odai pritaikytų ekologiškų žaliavų, darančių mažą poveikį aplinkai:

NETOKSILINTOS PAVIRŠINIO AKTYVUMO MEDŽIAGOS

Natūralios kilmės, daugiausiai iš kokosų aliejaus šios paviršinio aktyvumo medžiagos lengvai irsta ir labai tinka odai, bet taip pat gerai prausia ir valo. Tinka net ir jautriausiai odai, saugo ją ir jos hidrolipidinį sluoksnį.

SERTIFIKUOTI EKOLOGIŠKI ALIEJAI IR EKSTRAKTAI

Visose savo formulėse naudojame aliejus ir ekstraktus iš ekologiškų ūkių, turinčių sertifikatus, nenaudojančių GMM, pesticidų ar kitų sveikatai ir aplinkai kenksmingų cheminių medžiagų, taip gauname veikliąsias medžiagas, pasižyminčias didžiausiu funkcionalumu.

ŠVELNIOS MINKŠTINAMOSIOS MEDŽIAGOS

Kaip ir pirmiau nurodytos medžiagos, šios taip pat yra augalinės kilmės, gaunamos iš kokosų aliejaus ir palmių sėklų aliejaus. Jos sustiprina formulių maitinamąjį ir šilko švelnumo pojūtį teikiantį poveikį, dėl kurio atsiranda malonesnis odos pojūtis.

AUGALINĖS KILMĖS GLICERINAS

Iš kokosų aliejaus gaunamas augalinis glicerinas ypač tinka rūpintis oda. Iš kitų medžiagų jis išsiskiria lengvu drėkinimu, taip apsaugodamas odą nuo išsausėjimo. Be to, glicerinas daro poveikį gaminio sudėtyje esančioms veikliosioms medžiagoms, sustiprindamas jų teigiamą poveikį odai. Tai labai švelni ir visiškai nedirginanti medžiaga.

ODAI DRAUGIŠKI TIRŠTIKLIAI

Tik augalinės kilmės (iš kokosų aliejaus, palmių sėklų aliejaus ir kukurūzų krakmolo) šios sudedamosios dalys sumažina galimą dirginimą, kurį sukelia prausimo veiksmas. Be to, sustiprina formulės drėkinamąsias savybes.

HIPOALERGINIAI KVAPAI

Naudojami tik hipoalerginiai kvapai mums leidžia sumažinti odos sudirginimo riziką.

ISK088 INSIGHT REGENERATING...

25,30 €