0

New INSIGHT MAN NOURISHING BEARD OIL barzdos aliejus 50ml

19,00 €
100% saugus pirkimas

Nuolaida perkant didesnį kiekį

Kiekis Vieneto nuolaida Sutaupote
3 33.33% Iki 19,00 €
Kiekis

354144
31 Prekės
Produktų linija
Insight Man
Paskirtis
Barzdos priežiūrai
Tūris
50 ml

INSIGHT MAN - IŠLAISVINK SAVE

IŠREIKŠK VYRIŠKĄ STILIŲ

Tai gyvenimo būdas, tai nuotykis. Mes gyvename pašėlusiame pasaulyje, tad dažnai susitelkiame ties kelionės tikslu, pamiršdami pačią kelionę. Keliauti - reiškia patirti, apsikeisti nuomonėmis, ir sugriauti prietarus. Atraskime kitokias nuomones ir naujus gyvenimo būdus. Mūsų INSIGHT MAN linijos tikslas – išmėginti atradimo skonį net mažuose kasdieniuose veiksmuose... pradedant nuo kūno priežiūros geros savijautos kontekste, kurioje saviraiška – tai savito stiliaus kūrimas.

IŠLIK IŠPUOSELĖTU VYRU

INSIGHT MAN linija, sertifikuota ICEA ECO BIO, kilusi iš poreikio rūpintis savo kūnu, tačiau neatsisakant ekologiškos formuluotės. ECO BIO sertifikatas, kartu su atliktais dermatologiniais testais garantuoja saugias, veiksmingas formules su įvairialypėmis funkcinėmis savybėmis bei ekologiškais aliejais ir ekstraktais.
Barzdos puoselėjimas, naudojant specialius produktus plovimui, minkštinimui ir maitinimui, sudaro svarbią dalį šioje linijoje, dėl ko visada atrodote dailus ir tvarkingas.


Mūsų produktai savo sudėtyje turi didelį procentą odai ir aplinkai draugiškų žaliavų su žemu poveikiu aplinkai. Pasižiūrėkime, kas tai yra:
NETURI CHEMINIŲ VALIKLIŲ

• Natūralios kilmės
• Lengvai suyra
• Nedirgina odos

SERTIFIKUOTI ORGANINIAI EKSTRAKTAI IR ALIEJAI

• Iš natūralios augalininkystės ūkių
• Iš sertifikuotų pasėlių (nėra GMO, pesticidų, cheminių kenksmingų medžiagų)
• Maksimalus veiksmingumas

IŠ AUGALŲ IŠGAUTAS GLICERINAS

• Drėkinamosios savybės
• Perteiktos veikliosios medžiagos
• Labai švelnus, visiškai nedirginanti medžiaga

ŠVELNŪS EMOLIENTAI

• Išgauti iš augalų
• Didina maitinamąjį ir šilkinės odos efektą
• Pagerina odos būseną

EKOLOGIŠKOS BIO KOSMETIKOS SERTIFIKATAS – KOKYBIŠKAS PASIRINKIMAS

ICEA – vienas iš labiausiai pripažintų organų su etika ir aplinka susijusio sertifikavimo sektoriuje. Ekologiškos bio kosmetikos sertifikatas visų pirma atspindi poreikį rūpintis gera kūno savijauta: todėl pasirenkant sertifikuotą gaminį geriausiai užtikrinama jo apsauga. Tai reiškia, kad naudojami gaminiai, kurių žaliavos pasirinktos ir atrinktos, laikantis griežtos specifikacijos, kurios principai pagrįsti ekologiškumo ir natūralumo koncepcijomis. Mūsų formulės yra patikrintos dėl nikelio, kurio turi būti ne daugiau kaip 0,5 ppm, siekiant užtikrinti didesnį saugumą ypatingo jautrumo atveju.


INSIGHT MAN NOURISHING BEARD OIL MAITINAMASIS BARZDOS ALIEJUS

Lengvina iššukavimą ir suteikia paklusnumo

Matinamasis aliejus skirtas suminkštinti ir suteikti blizgesio jūsų barzdai, neapsunkinant jos. Pasižymi atkuriamuoju ir minkštinamuoju poveikiu.

EKSTRAKTAI:

EKOLOGIŠKAS ORGANINIS DATULIŲ EKSTRAKTAS (lot. Phoenix Dactylifera) - Datulių ekstraktas savo sudėtyje turi daug saponinų, pasižyminčių priešuždegiminėmis savybėmis, vitaminų ir mineralinių druskų. Jame gausu flavonoidų ir antioksidantų, kurie padeda išvengti ląstelių senėjimo. MATINAMASIS DRĖKIKLIS drėkina, suteikia elastingumo ir tonizuoja. APSAUGINIS ANTIOKSIDANTAS, saugo nuo agresyvių išorinių veiksnių, turi daug flavanoidų ir vitaminų.

ORGANINIS SAULĖGRĄŽŲ ALIEJUS - APSAUGINIS ANTIOKSIDANTAS: kadangi tai puikus antioksidantas, jis svarbus saugant ląsteles nuo laisvųjų radikalų, kurie skatina priešlaikinį senėjimą. SUTEIKIA ELASTINGUMO, MAITINA: kosmetikoje šis aliejus rekomenduojamas sausai dehidratuotai odai. Jis veikia kaip odos ląstelių atnaujintojas, suteikia minkštumo ir švelnumo.

ORGANINIS KANAPIŲ ALIEJUS - PRIEŠUŽDEGIMINIS, MINKŠTINA: drėkina ir atkuria barzdos plaukus, neapsunkindamas jų.  APSAUGO, GAIVINA: vitaminas E, esantis šiame aliejuje saugo nuo laisvųjų radikalų, suteikdamas švelnumo, paklusnumo ir blizgesio jūsų barzdai.

Kaip naudoti:
Išspauskite kelis lašus ant rankų, įmasažuokite į barzdos ar ūsų plaukus, kad jie blizgėtų ir būtų pamaitinti.

Talpa:
50 ml

New INSIGHT MAN NOURISHING...

19,00 €