0

INT152 INTENSE PERM 1A Intensyvi ilgalaikio garbanojimo priemonė natūraliems plaukams 400ml

26,60 €
100% saugus pirkimas
Kiekis

355684
16 Prekės
Produktų linija
Intech
Paskirtis
Cheminiam garbanojimui
Tūris
400 ml

INTECH

Profesionalios ilgalaikio garbanojimo priemonės norintiems tobulų garbanų. Formulėje, kurios pagrindą sudaro cisteaminas, nėra amoniako ir tioglikolato. Be to, priemonės praturtintos natūraliomis veikliosiomis medžiagomis, kurios padeda apsaugoti ir pamaitinti plaukus procedūros metu. Plaukai tampa elastingi ir žvilgantys su taisyklingomis garbanomis nuo šaknų iki galiukų. Nepakeičiamas natūralus plauko pH lygis ir nereikia naudoti šilumos šaltinių.

INTENSYVI ILGALAIKIO GARBANOJIMO PRIEMONĖ 1A

Skirta natūraliems, atspariems plaukams. Nenaudokite šilumos šaltinių.

Teigiamas poveikis:
Tobulos ilgalaikės garbanos natūraliems, atspariems plaukams.

Kaip naudoti:

Išplovę plaukus šampūnu ir kruopščiai išskalavę, susukite plaukus ant norimo dydžio suktukų. Uždėkite medvilnės juostą ties plaukų augimo linija. Pradėdami nuo galo tepkite ilgalaikio garbanojimo priemonę 1A ant kiekvieno suktuko. Uždėkite kepurėlę ir palaukite ne daugiau kaip 10–20 min., kas 5 min. patikrindami. Kruopščiai nuskalaukite gausiu šilto vandens kiekiu kiekvieną suktuką. Kruopščiai nusausinkite plaukus ir tepkite neutralizuojamąją priemonę. Palaukite ne daugiau kaip 10 min. Išsukite suktukus netempdami plaukų ir dar kartą tepkite neutralizuojamąją priemonę. Palaukite kelias minutes. Kruopščiai nuskalaukite tik vandeniu. Jeigu reikia, naudokite nedidelį kiekį kondicionieriaus, palaukite kelias minutes ir nuskalaukite. Išdžiovinkite plaukus.

PRIEŠ NAUDOJIMĄ PRIEMONĘ SUPURTYKITE.

PO PROCEDŪROS 48 VAL. NEPLAUKITE PLAUKŲ.

Talpa:
400 ml

Ekstraktai:

MIGDOLŲ BALTYMAI: maitina, skatina ląstelių atsinaujini. EKOLOGIŠKAS KOKOSŲ ALIEJUS: atstato plauko struktūra, suteikia žvilgesio. ARGININAS: apsaugo plaukus. SODIUM PCA: suteikia elastingumo plaukams, paliko drėgmę.


INSIGHT PROFESSIONAL kuria Jums produktus laikydamiesi tam tikrų sveikos gyvensenos principų. Susipažinkite, kokias sudėtines dalis naudojame ir ko nenaudojame!


SUDĖTYJE NĖRA SLS AR SLES
Visi mūsų šampūnai savo sudėtyje neturi SLS ar SLES (Sodium Lauryl Sulfate ir Sodium Laureth Sulfate), kurie yra agresyvūs plovikliai, galintys sudirginti odą. Vietoj jų nusprendėme naudoti švelnesnę plaunamąją medžiagą, sukurtą iš kokoso riešuto, SODIUM COCETH SULFATE. Naudojant odai tinkamesnę plaunamąją priemonę, saugoma sveikata ir laikui bėgant išlaikomas galvos odos fiziologinis balansas.

SUDĖTYJE NĖRA PETROLATŲ

Petrolatai (Paraffinum liquidum – Petrolatum) – tai išvalyti išvestiniai naftos produktai, kurie padengia plaukus ir odą plėvele, neleidžiančia šiems kvėpuoti ir gauti reikiamą kiekį deguonies. Nusprendėme juos pakeisti natūralios kilmės sudedamosiomis dalimis, kurios pasižymi tomis pačiomis savybėmis, tačiau labiau tinka odai ir nekenkia sveikatai.
Odai ir plaukai turi daryti patį natūraliausią dalyką – kvėpuoti.

SUDĖTYJE NĖRA SILIKONŲ
Silikonai – tai neorganinės kilmės iš silicio išvesti polimerai, kurie yra cheminės sintezės produktas. Nors jie iš karto suminkština plaukus ir suteikia jiems žvilgesio padengdami plauką plėvele, vis dėlto laikui bėgant pakenkia plauko struktūrai. Be to, jie neleidžia veikliosioms medžiagoms įsiskverbti į plaukus, nes užveria plauko paviršinio sluoksnio kutikulės žvynelius. Štai kodėl mes jų neįtraukėme į savo formules.

SUDĖTYJE NĖRA PARABENŲ
Parabenai – tai konservantai, sukėlę daug diskusijų. Ar jie kenkia ar nekenkia sveikatai, ar yra būtini ar nereikalingi – mokslininkai dar nepateikė galutinio atsakymo. Vis dėlto belaukdami atsakymo, kuris panaikins bet kokias abejones, nusprendėme naudoti saugesnę apsauginę sistemą.

SUDĖTYJE NĖRA DAŽIKLIŲ IR ALERGENŲ
Nusprendėme naudoti tik nealergizuojančias kvapiąsias medžiagas, kad mūsų priemonės būtų pakankamai švelnios net ir naudojamos ant jautriausios odos. Nė viename INSIGHT produkte nėra sintezės būdu gautų dažiklių.

NAUDOJAMI AUGALINIAI IR EKOLOGIŠKI EKSTRAKTAI

Mūsų produktuose naudojamos pagrindinės veikliosios sudedamosios medžiagos yra atkeliavusios iš ekologiškų sertifikuotų ūkių. Šie ekstraktai sąveikauja su natūralios kilmės aliejų ir sviestų kompleksais, kurie ypač lygina ir maitina plaukus. Pasirinkdami ekologiškas medžiagas, pasirenkate saugoti savo gerą savijautą, saugoti darbininkų, kurie dalyvauja gamyboje, sveikatą ir saugoti mūsų planetą.

100 PROC. PAGAMINTA ITALIJOJE
Mums patinka pabrėžti, kad visa mūsų praktinė patirtis nuo įsikūrimo iki šių dienų suformuota išskirtinai tik Italijoje. Užtikriname savo produktų kokybę nuo laboratorijos iki pristatymo į daugiau kaip 20 šalių visame pasaulyje. Tai vertė, kuri yra išskirtinumo, tobulumo ir stiliaus ženklas.

INT152 INTENSE PERM 1A...

26,60 €