INT149 INSIGHT INTECH HAIR SMOOTHING TREATMENT Ilgalaikė lyginamoji priemonė plaukams 400ml

46,00 €
25,30 €
100% saugus pirkimas
Kiekis

355806
3 Prekės
Produktų linija
Intech
Paskirtis
Plaukų tiesinimui
Tūris
400 ml

INSIGHT PROFESSIONAL plaukų tiesinimo produktai

Insight INTECH sudaro plaukų dvi profesionalios ilgalaikio poveikio plaukų tiesinimo formulės: viena skirta besišiaušiantiems plaukams, kita – itin garbanotiems plaukams. Abi formulės yra praturtintos augaliniu tiesinamuoju kompleksu iš fermentuotųjų aliejų, kuris drėkina ir glotnina plaukus.

INSIGHT INTECH HAIR SMOOTHING TREATMENT

Glotninamoji priemonė šiauštis linkusiems plaukams

Tiesinamoji glotninamoji ilgalaikio poveikio formulė tvarkingesniems plaukams.

Teigiamas poveikis:

Rekomenduojama naudoti norint, kad plaukai nesišiauštų. Tinka ir banguotiems plaukams.

Rezultatas išlieka iki 2 mėnesių.

Kaip naudoti:
Išplaukite plaukus šampūnus, naudotinu prieš technines procedūras (Shampoo pre-treatment) ir nuskalaukite. Džiovinkite plaukus, kol pašalinsite 50 – 70 proc. vandens. Užtepkite apsauginę odos priemonę (Dermal protector) ties sprando, veido ir kaklo plaukų linija. Supurtykite produktą prieš naudojimą, supilkite į plastmasinį indelį ir sruoga po sruogos užtepkite ant plaukų per visą galvą šukuodami retomis šukomis. Netepkite ant galvos odos, palikite 0,5 cm atstumą nuo šaknų. Palaikykite maždaug 30 min., priemonės perteklių pašalinkite rankšluosčiu ir neskalavę džiovinkite plaukus džiovintuvu. Ištiesinkite plaukus keramikinėmis iki 170 – 210 laipsnių įkaitintomis žnyplėmis (imdami ne storesnes nei 0,5 cm sruogas), kiekvieną sruogą perbraukite ne mažiau kaip 7 – 10 kartų, pradėdami nuo sprando. Kruopščiai nuskalaukite ir užtepkite nedidelį kiekį tiesinamosios kaukės (Smoothing mask). Palaukite 2 – 3 min. Nuskalaukite, išdžiovinkite plaukus ir užbaikite procedūrą perbraukdami plaukus žnyplėmis.

Talpa:
400 ml

Ekstraktai:

EKOLOGIŠKAS ALYVUOGIŲ ALIEJUS suteikia elastingumo ir saugo plaukus nuo senėjimo; TIESINAMASIS AUGALINIS KOMPLEKSAS (fermentuoti argano, žaliosios arbatos sėklų, kamelijos sėklų, saulėgrąžų ir migdolų aliejai).

INSIGHT PROFESSIONAL kuria Jums produktus laikydamiesi tam tikrų sveikos gyvensenos principų. Susipažinkite, kokias sudėtines dalis naudojame ir ko nenaudojame!


SUDĖTYJE NĖRA SLS AR SLES
Visi mūsų šampūnai savo sudėtyje neturi SLS ar SLES (Sodium Lauryl Sulfate ir Sodium Laureth Sulfate), kurie yra agresyvūs plovikliai, galintys sudirginti odą. Vietoj jų nusprendėme naudoti švelnesnę plaunamąją medžiagą, sukurtą iš kokoso riešuto, SODIUM COCETH SULFATE. Naudojant odai tinkamesnę plaunamąją priemonę, saugoma sveikata ir laikui bėgant išlaikomas galvos odos fiziologinis balansas.

SUDĖTYJE NĖRA PETROLATŲ

Petrolatai (Paraffinum liquidum – Petrolatum) – tai išvalyti išvestiniai naftos produktai, kurie padengia plaukus ir odą plėvele, neleidžiančia šiems kvėpuoti ir gauti reikiamą kiekį deguonies. Nusprendėme juos pakeisti natūralios kilmės sudedamosiomis dalimis, kurios pasižymi tomis pačiomis savybėmis, tačiau labiau tinka odai ir nekenkia sveikatai.
Odai ir plaukai turi daryti patį natūraliausią dalyką – kvėpuoti.

SUDĖTYJE NĖRA SILIKONŲ
Silikonai – tai neorganinės kilmės iš silicio išvesti polimerai, kurie yra cheminės sintezės produktas. Nors jie iš karto suminkština plaukus ir suteikia jiems žvilgesio padengdami plauką plėvele, vis dėlto laikui bėgant pakenkia plauko struktūrai. Be to, jie neleidžia veikliosioms medžiagoms įsiskverbti į plaukus, nes užveria plauko paviršinio sluoksnio kutikulės žvynelius. Štai kodėl mes jų neįtraukėme į savo formules.

SUDĖTYJE NĖRA PARABENŲ
Parabenai – tai konservantai, sukėlę daug diskusijų. Ar jie kenkia ar nekenkia sveikatai, ar yra būtini ar nereikalingi – mokslininkai dar nepateikė galutinio atsakymo. Vis dėlto belaukdami atsakymo, kuris panaikins bet kokias abejones, nusprendėme naudoti saugesnę apsauginę sistemą.

SUDĖTYJE NĖRA DAŽIKLIŲ IR ALERGENŲ
Nusprendėme naudoti tik nealergizuojančias kvapiąsias medžiagas, kad mūsų priemonės būtų pakankamai švelnios net ir naudojamos ant jautriausios odos. Nė viename INSIGHT produkte nėra sintezės būdu gautų dažiklių.

NAUDOJAMI AUGALINIAI IR EKOLOGIŠKI EKSTRAKTAI

Mūsų produktuose naudojamos pagrindinės veikliosios sudedamosios medžiagos yra atkeliavusios iš ekologiškų sertifikuotų ūkių. Šie ekstraktai sąveikauja su natūralios kilmės aliejų ir sviestų kompleksais, kurie ypač lygina ir maitina plaukus. Pasirinkdami ekologiškas medžiagas, pasirenkate saugoti savo gerą savijautą, saugoti darbininkų, kurie dalyvauja gamyboje, sveikatą ir saugoti mūsų planetą.

100 PROC. PAGAMINTA ITALIJOJE
Mums patinka pabrėžti, kad visa mūsų praktinė patirtis nuo įsikūrimo iki šių dienų suformuota išskirtinai tik Italijoje. Užtikriname savo produktų kokybę nuo laboratorijos iki pristatymo į daugiau kaip 20 šalių visame pasaulyje. Tai vertė, kuri yra išskirtinumo, tobulumo ir stiliaus ženklas.

 

INT149 INSIGHT INTECH HAIR...

46,00 € 25,30 €