KERATIN TAMING FLUID Ilgalaikio plaukų tiesinimo priemonė 500ml

109,00 €
59,95 €
100% saugus pirkimas
Kiekis

72701
12 Prekės
Produktų linija
α keratin
Paskirtis
Plaukų tiesinimui
Tūris
500 ml

α-keratin tai pirmoji plaukų tiesinimo priemonių linija su augaliniu keratinu. Tiesina, lygina ir restruktūrizuoja net ir stipriai pažeistų plaukų audinius. Šalina šiurkštumą ir glotnina garbanotus plaukus. Užtikrinamas ilgalaikis rezultatas, išliekantis ilgiau nei 12 savaičių. Šiuolaikiškos α-keratin priemonės - tikras perversmas plaukų tiesinimo produktų rinkoje, nes siūlo profesionalius, saugius ir ypač veiksmingus produktus, galinčius patenkinti klientų, besirūpinančių ekologija, poreikius. α-keratin naudojamas tik augalinis keratinas – iš javų ir sojų gautų aminorūgščių kompleksas, kuris tobulai atkartoja gyvulinės kilmės keratino savybes. Technologija susijungia su gamta, o naujovės praplečia horizontus. Gimsta α-keratin Green Technology (liet. žalioji technologija) – išskirtinis augalinio keratino ir kitų natūralių veikliųjų medžiagų mišinys. Specialiosios veikliosios medžiagos restruktūrizuoja ir kondicionuoja plaukus, jų poveikis giluminis, todėl užtikrinamas daugialypis rezultatas, visiškai nekenkiant gamtai, nepažeidžiant plaukų struktūros ir užtikrinant gerą kliento savijautą. Specializuotose laboratorijose atlikti testai patvirtina aukštą profesionalių α-keratin priemonių kokybę ir saugą.

FLUIDO DISCIPLINANTE 2
PLAUKŲ TIESINIMO SKYSTIS 2

Specialus plaukų tiesinimo skystis, skirtas visų tipų natūraliems ir dažytiems plaukams. Tiesina ir keičia giluminę plaukų struktūrą. Plaukai labiau žvilga, tampa švelnūs it šilkas ir lengvai tvarkomi. 

Veikliosios medžiagos:
FISION KERA VEG18: augalinės kilmės keratinas. Javų, sojos ir kitų grynų augalinių aminorūgščių kompleksas, kruopščiai atrinktas siekiant atkartoti plaukuose esančio natūralaus keratino savybes ir veiksmingumą.
GLIOKSILO RŪGŠTIS: aktyvuoja produkto tiesinimo funkcijas. Veikia dėl sąveikos su natūraliomis plaukų aminorūgštimis, kurių struktūra pakeičiama, tačiau nepažeidžiama. Plaukai tampa stiprūs ir gyvybingi.
ŠILKO BALTYMAI: drėkina ir saugo plaukus.

Naudojimas:
10 paprastų žingsnių siekiant itin gero rezultato:
1. ĮVERTINIMAS: patikrinkite, kokie yra plaukai, natūralūs ar dažyti, kokia plaukų struktūra.
2. PLOVIMAS: paskirstykite ir masažuojamaisiais judesiais įtrinkite šampūną Pre-Trattante 1, skirtą naudoti prieš tiesinimo procedūrą. Išplaukite juo plaukus du kartus.
3. DŽIOVINIMAS: iššukuokite plaukus ir pradėkite džiovinti. Jeigu plaukai natūralūs, išdžiovinkite juos visiškai (100 proc.), jeigu plaukai dažyti arba įjautrinti, išdžiovinkite juos maždaug 80 proc.
4. PRIEMONĖS TEPIMAS: naudokite maždaug 50–100 g priemonės, atsižvelgdami į plaukų tipą ir kiekį. Padalykite plaukus į keturias dalis. Mūvėdami pirštines ir naudodamiesi šepetėliu sruoga po sruogos paskirstykite plaukų tiesinimo skystį Fluido Disciplinante 2. Pamasažuokite plaukus, kad priemonė lengviau įsigertų. Paskirstykite tankiomis šukomis per visą ilgį iki pat galiukų, netepkite ant odos.
5. LAIKYMAS: uždėkite specialią šiluminę kepurėlę. Palaukite 20–25 min.
6. DŽIOVINIMAS: neišskalavę priemonės, išdžiovinkite plaukus naudodamiesi džiovintuvu ir plokščiu šepečiu.
7. TIESINIMAS ŽNYPLĖMIS: atskirkite plonas maždaug 0,5 cm storio sruogeles. Pradėdami nuo šaknų 8–10 kartų perbraukite jas iki 200–220° temperatūros įkaitintomis žnyplėmis. Jeigu plaukai natūralūs, rekomenduojama sruogeles perbraukti daugiau kartų. Jeigu plaukai labai jautrūs, neviršykite 200°.
8. SKALAVIMAS: baigę plaukus tiesinti žnyplėmis, išskalaukite juos gausiu vandens kiekiu. Jeigu išskalavus plaukus, atrodytų, jog reikia išplauti juos su šampūnu, naudokite tik šampūną Mantenimento α-keratin, skirtą naudoti po tiesinimo procedūros.
9. KONDICIONAVIMAS: Užtepkite kondicionuojamąją kaukę Maschera Condizionante 3. Palaukite 3–5 min. Išskalaukite gausiu vandens kiekiu. Norint atgaivinti spalvą, rekomenduojama naudoti tinkamo atspalvio CC Color Charge.
10. DŽIOVINIMAS: išdžiovinkite plaukus džiovintuvu.

Tik profesionaliam naudojimui.
Pakuotė: 500 ml
PH: 1,5–2

KERATIN TAMING FLUID...

109,00 € 59,95 €