REGISTRACIJA

Klientų registracija reikalinga tam, kad mes tiksliai įvykdytume Jūsų užsakymus. Norėdami tapti pilnateisiu nariu, spauskite "Registruotis" ir užpildykite anketą. Asortimento peržiūrai registracija nereikalinga, todėl visa informacija apie prekes, akcijas ir kainas yra prieinama kiekvienam.

PRIVATUMO POLITIKA IR ASMENS DUOMENŲ APSAUGA

1. Bendrosios nuostatos

1.1 Ši privatumo politika reglamentuoja UAB Selective Baltic elektroninės parduotuvės (toliau – www.selective.lt ) ir www.selective.lt kliento (toliau – Jūs, Jūsų) pagrindinius asmens duomenų rinkimo, tvarkymo ir saugojimo principus bei tvarką.

1.2 Jūsų asmens duomenų rinkimą, tvarkymą ir saugojimą nustato ši privatumo politika, Lietuvos Respublikos Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymas ir Bendrasis duomenų apsaugos reglamentas BDAR.

1.3 E-parduotuvėje nurodydami savo asmens duomenis, sutinkate, kad www.selective.lt juos valdys ir tvarkys šioje privatumo politikoje bei teisės aktuose numatytais tikslais, priemonėmis ir tvarka.

1.4 Mes įsipareigojame parduoti prekes fiziniams asmenims, kurie yra ne jaunesni nei 18 metų. Jei Jūs esate jaunesnis nei 18 metų, Jūs galite pirkti tik su tėvų ar globėjų sutikimu.

2. Asmens duomenų rinkimas, tvarkymas, saugojimas

2.1 www.selective.lt tvarkydama asmenų duomenis, vadovaujasi Bendrojo duomenų apsaugos reglamento BDAR principais. Mes suvokiame ypatingą svarbą, tenkančią Jūsų asmens duomenų apsaugai, todėl rinksime ir tvarkysime tik tuos Jūsų duomenis, kurie reikalingi vykdant mūsų veiklą. Asmens duomenis mes tvarkysime teisėtai, skaidriai ir sąžiningai, iš anksto nustatytais tikslais ir tik tokia apimtimi, kuri reikalinga tikslams pasiekti. Tvarkydami asmens duomenis, sieksime, kad jie būtų tikslūs, saugūs, konfidencialūs, tinkamai laikomi ir saugomi. Mes garantuojame, kad Jūsų asmens duomenys nebus perduodami kitiems asmenims be teisėto pagrindo. Tvarkydami Jūsų asmens duomenis mes laikysimės Bendrojo asmens duomenų apsaugos reglamento, Lietuvos Respublikos asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo, taip pat kituose teisės aktuose nustatytų asmens duomenų tvarkymo reikalavimų.

2.1.1 Asmens duomenys renkami tik apibrėžtais ir teisėtais tikslais.
2.1.2 Asmens duomenys tvarkomi tiksliai ir sąžiningai.
2.1.3 Asmens duomenys mes gausime tik iš Jūsų registracijos, tik Jums sutikus.
2.1.4 Asmens duomenys saugojami ne ilgiau, nei to reikalauja Bendrojo duomenų apsaugos reglamentas BDAR.
2.1.5 Asmens duomenis tvarko tik tie darbuotojai, kuriems suteikta tokia teisė.
2.1.6 Visa informacija apie tvarkomus asmens duomenis yra konfidenciali ir nėra perduodama trečiosioms šalims.

2.2 www.selective.lt gerbia kiekvieno Jūsų teisę į privatumą. Jūsų asmens duomenys (vardas, pavardė, gimtadienis, adresas, telefono numeris, elektroninio pašto adresas ir kita e-parduotuvės registracijos formoje nurodyta informacija) renkami ir tvarkomi šiems tikslams:
2.2.1 apdoroti Jūsų prekių užsakymus;
2.2.2 išrašyti finansinius dokumentus (pvz., sąskaitas faktūras);
2.2.3 spręsti problemas, susijusias su prekių pateikimu ar pristatymu;
2.2.4 gimtadienio proga dovanoti gimtadieninę nuolaidą, siųsti reklaminius ir informacinius naujienlaiškius į elektroninį paštą (naujienlaiškio galima bet kada atsisakyti paspaudus nuorodą), siųsti reklamines ir informacines trumpąsias žinutes SMS (SMS galima bet kada atsisakyti paskambinus mums telefonu +37052788064 arba parašius el. laišką adresu selectivebaltic@gmail.com), vykdyti kitus sutartinius įsipareigojimus ir t.t.

3. Asmens duomenų perdavimas trečiosioms šalims

3.1 Asmens duomenų perdavimas trečiosioms šalims
3.1.2 Pardavėjas turi teisę perduoti informaciją trečioms šalims, tik punkto 2.2 tikslams pasiekti.
3.1.3 Tik Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka ir Bendrojo asmens duomenų apsaugos reglamento BDAR nustatyta tvarka.

4. Registracijos pateikimo taisyklės

4.1 Jūs registracijos formoje, turite pateikti teisingą informaciją apie save punkto 2.2 tikslams pasiekti. Jeigu registracijos formoje Jūs pateikiate netikslius, melagingus ar klaidinančius duomenis, mes turime teisę anuliuoti Jūsų registraciją ir ištrinti duomenis arba apriboti Jūsų galimybes naudotis e-parduotuve. Jūs galite nesutikti pateikti asmeninių duomenų, tuomet Jūsų galimybės naudotis e-parduotuve bus ribotos. Kiekvieno užsakymo metu, bus papildomai prašoma sutikti su www.selective.lt taisyklėmis, nesutikus Jūsų galimybės naudotis e-parduotuve bus ribotos.

5. Asmens duomenų pakeitimas ar atnaujinimas

5.1 Jūs turite teisę bet kada keisti, atnaujinti, anuliuoti, ištrinti registracijos formoje pateiktą informaciją skiltyje "Mano paskyra"

6. Slapukai (angl. cookies)

6.1 Informuojame, jog tam, kad galėtume pasiūlyti Jums visavertes paslaugas mūsų svetainėje, Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) įrašome informaciją (slapukus, angl. "cookies"). Įrašytą informaciją naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės naudotoją, rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome, ir galite ištrinti dalį ar visus įrašytus slapukus. Taip pat turite teisę nesutikti, kad būtų įrašoma ir naudojama informacija (slapukai) Jūsų kompiuteryje (įrenginyje), tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos. Preziumuojame, jog naudodamasis e-parduotuve sutinkame su tuo, kad Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) būtų įrašoma informacija. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti, pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus, ar kreipdamiesi į mus bet kuriais svetainėje skelbiamais kontaktais.

7. Taisyklių keitimas ir baigiamosios nuostatos

7.1 www.selective.lt turi teisę iš dalies ar visiškai pakeisti Privatumo sąlygas apie tai pranešdami e-parduotuvėje. Tolimesnis naudojimasis mūsų tinklapio paslaugomis reiškia šių taisyklių laikymąsi. Visi iškilę nesutarimai ir ginčai sprendžiami derybu būdu. Nepavykus susitarti, ginčai sprendžiami pagal LR įstatymus.

IŠSIRINKITE

Išsirinkite prekę, įveskite norimą užsakyti prekės kiekį ir paspauskite mygtuką "į krepšelį". Prekė bus įdėta į Jūsų prekių krepšelį. Jei norėsite išsirinkti daugiau prekių, paprasčiausiai toliau naršykite po www.selective.lt parduotuvę. Savo pasirinkimą nuolat galite pasitikrinti paspaudę nuorodą "Krepšelis" svetainės viršuje, dešinėje. Prekes ir prekių kiekius galite koreguoti bet kuriuo užsakymo metu. Jei esate patenkintas savo pasirinkimu ir norite užsisakyti prekių krepšelyje esančias prekes, pasirinkite “Pirkti”.

PRISTATYMO ADRESAS

Patikrinkite pristatymo informaciją. Jeigu adresas nesutampa su tuo, kurį naudojote registracijos metu, galie pakeisti paspaudę nuorodą „Atnaujinti adresą“. Jeigu norite siųsti kitu adresu, spauskite nuorodą „Pristatymo adresas“ ir įveskite reikalingą informaciją. Jeigu ne visuomet būnate namuose, geriau pasirinkite jūsų darbovietės adresą ar kitą, kuriuo lengva jus surasti, kad išvengti nesklandumų. Norėdami tęsti užsakymą, spauskite nuorodą „Kitas“.

APMOKĖJIMO BŪDAS

Jūsų patogumui siūlome platų bankų ir mokėjimo būdų pasirinkimą. Visi metodai garantuoja internetinių atsiskaitymų patikimumą bei klientų duomenų saugumą. Patvirtinę mokėjimą būsite nukreipti atgal į www.selective.lt svetainę. Mes iš karto gauname žinutę apie atliktą mokėjimą, todėl prekes, kurias turime sandėlyje išsiųsime tą pačią darbo dieną, jeigu užsakymas bus pateiktas iki 15:00 valandos. Jūsų anksčiau nurodytu elektroniniu paštu bus išsiųsta Pirkimo užsakymo kopija. Jūs visada galite peržiūrėti savo užsakymus "Mano paskyra".

PRISTATYMAS   

Užsakytų prekių pristatymas atliekamas bendradarbiaujant su kurjerių tarnybomis. Prekės Jus pasieks per 24 valandas, bet kurioje Lietuvos vietoje, jeigu užsakymas bus pateiktas iki 15:00 val. darbo dienomis. Užsakant prekių už daugiau kaip 45€ pristatymas Lietuvoje atliekamas nemokamai. Prekes galima nemokamai atsiimti adresu Kalvarijų g. 168, Vilnius, Lietuva. Darbo laikas: I-IV 9:00-18:00; V 9:00-17:00; VI-VII nedirbame. Pietų pertrauka 13:00-14:00. Prekių atsiėmimo terminas - viena savaitė. Klientui neatsiėmus prekių iki termino pabaigos - užsakymas panaikinamas.

GRĄŽINIMAS 

Atsiimant pirktas prekes iš kurjerio, įsitikinkite, kad išorinė pakuotė nepažeista, nesudrėkus ir nėra kitų galimų pažeidimų požymių. Aptikus tokius požymius patikrinkite prekes siuntinio viduje ir pastebėjus pažeistas prekes, siuntinio iš kurjerio nepriimkite. Atsiimant pirktas prekes iš paštomato ir pastebėjus aukščiau paminėtus išorinės pakuotės ar prekių pažeidimus, nuofotografuokite pažeistą siuntinį ir informuokite mus: selectivebaltic@gmail.com. 

Prekių grąžinimas yra vykdomas pagal Lietuvos Respublikos įstatymus. Įsigijęs netinkamos kokybės prekę vartotojas turi teisę savo pasirinkimu iš pardavėjo reikalauti netinkamos kokybės prekę pakeisti tinkamos kokybes preke arba atitinkamai sumažinti prekės kainą, per protingą terminą neatlygintinai pašalinti daikto trūkumus ar atlyginti vartotojo išlaidas prekės trūkumams pašalinti, jeigu to neatliko pardavėjas. Vartotojas taip pat turi teisę vienašališkai nutraukti pirkimo-pardavimo sutartį ir pareikalauti grąžinti už prekę sumokėtus pinigus. Norėdamas pakeisti ar grąžinti prekę, pirkėjas pardavėjui pateikia rašytinį prašymą, kuriame nurodo priežastį (prekės trūkumą ar kt. priežastį) ir vieną pasirinktą reikalavimą. Prie prašymo pridedamas kasos aparato kvitas ar pirkimo-pardavimo kvitas, arba kitas prekės pirkimą-pardavimą iš šio pardavėjo patvirtinantis dokumentas ir garantinis dokumentas (jeigu parduotai prekei nustatytas kokybės garantijos terminas). Prekės keičiamos ar grąžinamos prekės pirkimo vietoje ar kitoje pardavėjo nurodytoje, vartotojui patogioje vietoje. Kilus nesutarimams tarp pirkėjo ir pardavėjo dėl prekės kokybės, pirkėjas turi savo reikalavimus pateikti pardavėjui raštu. Pardavėjui nevykdant pirkėjo nurodytų reikalavimų, nepateikus pirkėjui atsakymo arba pirkėjui nesutinkant su pardavėjo atsakyme pateiktais argumentais, pirkėjas dėl prekių kokybės įvertinimo gali kreiptis į Valstybinę ne maisto produktų inspekciją prie Ūkio ministerijos (Gedimino pr. 38, Vilnius, tel. 8 706 64939, tinklalapis www.vnmpi.lt). Jei pirkėjas nepateikia kasos aparato kvito arba kito nustatyta tvarka išduodamo prekės pirkimą ir pardavimą iš šio pardavėjo patvirtinančio dokumento, prekė keičiama ar kiti teisėti pirkėjo reikalavimai vykdomi tik pardavėjui sutikus. Kokybišką, tačiau nepatinkantį daiktą galima reikalauti pakeisti, jeigu daiktas nebuvo naudojamas, nesugadintas ir nepraradęs prekinės išvaizdos (prekės ar jos pakuotės išvaizdos pakeitimų, kurie buvo būtini norint apžiūrėti prekę, negalima laikyti esminiais prekės išvaizdos pakeitimais). Pirkėjas per 14 dienų nuo daikto pardavimo jam dienos, turėdamas įrodymus, kad daiktą pirko iš to pardavėjo, turi teisę pareikalauti pakeisti nusipirktą daiktą analogišku, kitos formos, dydžio, spalvos, modelio ar komplektiškumo daiktu. Jei pardavėjas neturi pakeisti tinkamos prekės, pirkėjas per 14 dienų turi teisę grąžinti prekę pardavėjui ir atgauti už ją sumokėtus pinigus. Vartotojo reikalavimas pakeisti nusipirktą tinkamos kokybės prekę analogiškomis prekėmis arba grąžinti sumokėtus pinigus gali būti tenkinamas tik tada, kai pardavėjas sutinka, įsigijus šias prekes: tabaką ir tabako gaminius, parfumerijos ir kosmetikos preparatus, fotografijos ir kinematografijos prekes, spausdintas knygas, reprodukcijas ir kitus poligrafijos pramonės dirbinius, audinius, kilimines grindų dangas, išskyrus kilimus ir kilimėlius, apatinius drabužius, kūdikių drabužėlius, pėdkelnes, kojines, puskojines, liemenėles, juosmenis, korsetus, perlus, brangakmenius, tauriuosius metalus bei jų dirbinius, išskyrus dirbtinę bižuteriją, mašinas ir mechaninius įrenginius, elektros mašinas ir įrenginius, garso įrašymo ir atkūrimo bei televizijos vaizdo ir garso įrašymo ir atkūrimo aparatus, antžeminio transporto priemones, laivus, valtis ir plaukiojančius įrenginius, optikos, fotografijos, kinematografijos, matavimo, kontrolės, medicinos arba chirurgijos prietaisus ir aparatus, laikrodžius, muzikos instrumentus, ginklus ir šaudmenis, baldus, patalynės reikmenis, šviestuvus, žaislus, žaidimus, išskyrus sporto ir meškeriojimo reikmenis, meno kūrinius, kolekcionavimo objektus ir antikvarinius daiktus. Dideles ir sunkias (daugiau kaip 10 kg svorio) netinkamos kokybės ne maisto prekes kokybei įvertinti, keisti, taisyti ar grąžinti veža pardavėjas, jeigu pirkimo-pardavimo sutartyje nenustatyta kitaip. Tokių prekių kokybė gali būti įvertinta ir vietoje, kurioje prekė faktiškai naudojama ar laikoma. Daugiau informacijos rasite Valstybinės Vartotojų Teisių Apsaugos Tarnybos puslapyje - VVTAT

SUSISIEKITE SU MUMIS

Turite klausimų? Skambinkite mums: Tel.: +37052788064; Mob.: +37068715583. Rašykite mums: selectivebaltic@gmail.com arba UAB "Selective Baltic", Kalvarijų g. 168, LT-08206, Vilnius, Lietuva