Selective.lt

Tai - aukščiausios kokybės, Italijoje pagamintos profesionaliosios plaukų priežiūros priemonės, Vokiškos plaukų kirpimo žirklės, Ispaniški baldai kirpykloms ir grožio salonams.
Tai - oficialus atstovas Lietuvoje, tokių žinomų prekinių ženklų, kaip Selective Professional, Insight Professional, Cerena Solingen ir Mirplay.
Tai - patirtis Lietuvos grožio industrijos rinkoje nuo 1999 metų.
Tai - platus asortimentas, apimantis visas prekių kategorijas, kurios reikalingos profesionaliam darbui kirpykloje ar grožio salone. Nuo ekologiškos linijos tinkačios visų tipų plaukams "INSIGHT" iki ekonominės "Artistic Flair" ar prabangiosios "Ultimate Luxury Sublime" linijos plaukams, kurie trokšta prabangos. Nepamirštant visų būtiniausių kirpėjo priemonių nuo segtuko iki žirklių ar net baldų. 

Ypač patogus ir lankstus produktų užsakymas internetu tinklapyje www.selective.lt. Užsakymą pateikti galite bet kuriuo paros metu bei matyti realų sandėlio likutį, pirkimų istoriją, suteiktas nuolaidas, laimėtus prizus, informaciją apie seminarus ar apmokymus. Nemokamas prekių pristatymas, jeigu užsakymo suma yra virš 45€. Prekių pristatymas per 24 val. į bet kurią Lietuvos vietovę, jeigu užsakymas pateiktas iki 15:00. Prekes pristatome naudodamiesi kurjerių tarnybų paslaugomis. Daugybė akcijų, nuolaidų bei išpardavimų įvairioms produktų kategorijoms.

Žemiau išvardintos nuolaidos galioja tik kirpėjams ir grožio salonams:

Aiški nuolaidų sistema kirpėjams:
Pastovi 25% nuolaida plaukų priežiūros priemonėms
30% nuolaida, jeigu užsakymo suma virš 70€
35% nuolaida, jeigu užsakymo suma virš 140€
40% nuolaida, jeigu užsakymo suma virš 280€

Nemokami prizai už nupirktus plaukų dažus (1€ = 1 taškas):
už 50 taškų – bet kokių prekių už sumą iki 5€;
už 100 taškų – bet kokių prekių už sumą iki 10€;
už 200 taškų – bet kokių prekių už sumą iki 20€;
už 300 taškų – bet kokių prekių už sumą iki 30€;
už 400 taškų – bet kokių prekių už sumą iki 40€;
už 500 taškų – bet kokių prekių už sumą iki 50€;
už 1500 taškų – bet kokių prekių už sumą iki 150€.

*Dovanojamų prekių vertė skaičiuojama be nuolaidų