New HYDRATION CONDITIONER Drėkinamasis kondicionierius sausiems plaukams 1000ml

37,00 €
20,35 €
100% saugus pirkimas
Kiekis

76553
9 Prekės
Produktų linija
ONcare
Paskirtis
Sausiems plaukams
Silpniems plaukams
Tūris
1000 ml

Selective Professional linija plaukams ONcare – tai kasdienis grožio ritualas jūsų plaukams. ONcare plaukų priežiūros linija sukurta profesionalams, ieškantiems pačių netikėčiausių sprendimų. Tai puoselėjimas, prasidedantis salone profesionaliu prisilietimu, ir besitęsiantis namuose, siekiant matomų ir ilgalaikių rezultatų. Išskirtiniai ilgalaikiai rezultatai plaukams be jokių kompromisų, kuriuos galima tik įsimylėti.

 

ONcare Daily produktų šeima:
ONcare Daily – tai visapusiška specialiųjų priemonių linija, skirta atkurti tinkamą drėgmės lygį ir pamaitinti plaukus iš vidaus.
• Saugo nuo išsausėjimo ir dehidratacijos daromos žalos;
• Atkuria optimalų vitaminų ir mineralų lygį plauko stiebe;
• Išsaugo natūralų plaukų grožį.
• Užtikrina tinkamą kasdienį drėkinimą ir maitinimą.

HYDRATION CONDITIONER
Drėkinamasis kondicionierius sausiems plaukams. Dėl glicerino ir pantenolio sąveikos giliai drėkina ir kondicionuoja plaukus, todėl tampa paklusnūs, švytintys ir gyvybingi.

Veikliosios medžiagos:
GLICERINAS - drėkina ir kondicionuoja.
PANTENOLIS – daugiafunkcinis vitaminas, kuris drėkina, maitina ir kondicionuoja, įsiskverbdamas į plaukus palaiko jų drėgmę, lankstumą ir stangrumą.

Naudojimas:
Naudokite ant išplautų ir nusausintų plaukų. Iššukuokite plaukus, kad kondicionierius geriau pasiskirstytų. Palaikykite 2–3 minutes arba 5 minutes, jeigu reikia gilaus drėkinimo; tada kruopščiai išskalaukite ir formuokite šukuoseną.

Pakuotė:

1000 ml

New HYDRATION CONDITIONER...

37,00 € 20,35 €