IMA093 INSIGHT MAN BEARD CLEANSER barzdos prausiklis 100ml

7,79 €
4,28 €
100% saugus pirkimas

Nuolaida perkant didesnį kiekį

Kiekis Vieneto nuolaida Sutaupote
3 33.33% Iki 7,79 €
Kiekis

354137
16 Prekės
Produktų linija
Insight Man
Paskirtis
Barzdos priežiūrai
Tūris
100 ml

INSIGHT MAN - IŠLAISVINK SAVE

IŠREIKŠK VYRIŠKĄ STILIŲ

Tai gyvenimo būdas, tai nuotykis. Mes gyvename pašėlusiame pasaulyje, tad dažnai susitelkiame ties kelionės tikslu, pamiršdami pačią kelionę. Keliauti - reiškia patirti, apsikeisti nuomonėmis, ir sugriauti prietarus. Atraskime kitokias nuomones ir naujus gyvenimo būdus. Mūsų INSIGHT MAN linijos tikslas – išmėginti atradimo skonį net mažuose kasdieniuose veiksmuose... pradedant nuo kūno priežiūros geros savijautos kontekste, kurioje saviraiška – tai savito stiliaus kūrimas.

IŠLIK IŠPUOSELĖTU VYRU

INSIGHT MAN linija, sertifikuota ICEA ECO BIO, kilusi iš poreikio rūpintis savo kūnu, tačiau neatsisakant ekologiškos formuluotės. ECO BIO sertifikatas, kartu su atliktais dermatologiniais testais garantuoja saugias, veiksmingas formules su įvairialypėmis funkcinėmis savybėmis bei ekologiškais aliejais ir ekstraktais.
Barzdos puoselėjimas, naudojant specialius produktus plovimui, minkštinimui ir maitinimui, sudaro svarbią dalį šioje linijoje, dėl ko visada atrodote dailus ir tvarkingas.


Mūsų produktai savo sudėtyje turi didelį procentą odai ir aplinkai draugiškų žaliavų su žemu poveikiu aplinkai. Pasižiūrėkime, kas tai yra:
NETURI CHEMINIŲ VALIKLIŲ

• Natūralios kilmės
• Lengvai suyra
• Nedirgina odos

SERTIFIKUOTI ORGANINIAI EKSTRAKTAI IR ALIEJAI

• Iš natūralios augalininkystės ūkių
• Iš sertifikuotų pasėlių (nėra GMO, pesticidų, cheminių kenksmingų medžiagų)
• Maksimalus veiksmingumas

IŠ AUGALŲ IŠGAUTAS GLICERINAS

• Drėkinamosios savybės
• Perteiktos veikliosios medžiagos
• Labai švelnus, visiškai nedirginanti medžiaga

ŠVELNŪS EMOLIENTAI

• Išgauti iš augalų
• Didina maitinamąjį ir šilkinės odos efektą
• Pagerina odos būseną

EKOLOGIŠKOS BIO KOSMETIKOS SERTIFIKATAS – KOKYBIŠKAS PASIRINKIMAS

ICEA – vienas iš labiausiai pripažintų organų su etika ir aplinka susijusio sertifikavimo sektoriuje. Ekologiškos bio kosmetikos sertifikatas visų pirma atspindi poreikį rūpintis gera kūno savijauta: todėl pasirenkant sertifikuotą gaminį geriausiai užtikrinama jo apsauga. Tai reiškia, kad naudojami gaminiai, kurių žaliavos pasirinktos ir atrinktos, laikantis griežtos specifikacijos, kurios principai pagrįsti ekologiškumo ir natūralumo koncepcijomis. Mūsų formulės yra patikrintos dėl nikelio, kurio turi būti ne daugiau kaip 0,5 ppm, siekiant užtikrinti didesnį saugumą ypatingo jautrumo atveju.


INSIGHT MAN BEARD CLEANSER BARZDOS PRAUSIKLIS

Rekomenduojamas kasdieniam plovimui

Sukurtas su švelniais valikliais, plauna ir tuo pačiu drėkina veido plaukus, suteikdamas barzdai minkštumo ir drėgmės. Dermatologiškai patikrintas. Tinka jautriai odai.

EKSTRAKTAI:

EKOLOGIŠKAS ORGANINIS DATULIŲ EKSTRAKTAS (lot. Phoenix Dactylifera) - Datulių ekstraktas savo sudėtyje turi daug saponinų, pasižyminčių priešuždegiminėmis savybėmis, vitaminų ir mineralinių druskų. Jame gausu flavonoidų ir antioksidantų, kurie padeda išvengti ląstelių senėjimo. MATINAMASIS DRĖKIKLIS drėkina, suteikia elastingumo ir tonizuoja. APSAUGINIS ANTIOKSIDANTAS, saugo nuo agresyvių išorinių veiksnių, turi daug flavanoidų ir vitaminų.

ORGANINIS RIEŠUTŲ EKSTRAKTAS - DRĖKINA, ATKURIA: dėl omega -3 rūgščių ir kalio, skatinamas ląstelių atsinaujinimas, barzdos plaukai puoselėjami ir blizga. PRIEŠUŽDEGIMINIS, ANTIBAKTERINIS: dėl sudėtyje esančio vitamino E turi antioksidantinių ir minkštinamųjų savybių.

ORGANINIS IMRIERO EKSTRAKTAS - STIPRINA, STIMULIUOJA: imbieras stimuliuoja kraujo cirkuliaciją, tuo pačiu ir plaukų svogūnėlius, skatindamas barzdos plaukų augimą bei stiprindamas ją. PRIEŠUŽDEGIMINIS, ANTIOKSIDANTAS: turi daug vitamino E, todėl imbieras yra puikus sąjungininkas, siekiant apsaugoti jūsų odą nuo išorės poveikio.

Kaip naudoti:
Naudokite ant drėgnų barzdos plaukų, pamasažuokite ir kruopščiai išskalaukite.

Talpa:
100 ml

IMA093 INSIGHT MAN BEARD...

7,79 € 4,28 €