0

ON CARE SCALP galvos odos šveitiklis su jūros druska 200gr

35,00 €
100% saugus pirkimas
Kiekis

1383860
24 Prekės
Produktų linija
ONcare
Paskirtis
Nuo plaukų slinkimo
Nuo pleiskanų
Plaukų žvilgesiui
Riebiai galvos odai ir plaukams
Tūris
200 g

SCALP

GALVOS ODOS PUOSELĖJIMAS

 „ONCARE SCALP“ – natūralumo ir sveikatos derinys, atkuriantis galvos odos būklę, kartu puoselėjant mikrobiomą.

 

Speciali galvos odos linija, skirta subalansuoti galvos odos būklę. Priemonės paasižymi sodriomis tekstūromis, mineralų gausa, moksliškai patikrintais ir atrinktais ekstraktais, veiksmingomis formulėmis, atkuriančiomis jūrinėmis sudedamosiomis dalimis, kurios suteikia išskirtinius juntamus pojūčius.

 

 Puikiai tinka atkurti galvos odos pusiausvyrą, pagreitinti ląstelių atsinaujinimą, sustiprinti galvos odos apsaugą ir  suteikti plaukams natūralų žvilgesį bei sveiką išvaizdą.

 

SUBALANSUOTI ir pašalinti galvos odos nešvarumus.

PAGREITINTI ląstelių atsinaujinimą bei sustiprinti galvos odos apsaugą

PATOBULINTI plaukų žvilgesį ir sveiką išvaizdą

 

 

JŪRINIS GALVOS ODOS ŠVEITIKLIS

Galvos odos šveitiklis gaivina ir valo. Jis turi gilų detoksikacinį poveikį, pašalina negyvąsias ląsteles, sebumo perteklių ir oro taršos sukeltą stresą, kuris kasdien kemša plaukų svogūnėlius. Galvos odos šveitimas palaiko natūralaus apsauginio barjero pusiausvyrą ir pagreitina ląstelių atsinaujinimą, kad plaukai augtų sveiki, o galvos oda būtų gyvybinga.

 

Naudojimo būdas: paskirstykite ant drėgnos galvos odos. Pamasažuokite odą ir palikite veikti kelioms minutėms, paskui kruopščiai nuskalaukite. Jei reikia, pakartokite. Išplaukite galvos odą tinkamiausiu šampūnu. Venkite tepti šveitiklį ant pažeistos ar sudirgusios galvos odos. Tęskite procedūrą su „Grynuoju eliksyru“.

 

 

  

ESMINIŲ SAVYBIŲ DERINIMAS

 

DŽIOVINTA JŪROS DRUSKA 

Turi drenuojančių ir stimuliuojančių savybių. Surinkta natūraliai garuojant jūros vandeniui. Išvalo galvos odos poras ir skatina kraujotaką. Dėl sudėtyje natūraliai esančių mineralų, tokių kaip jodas ir magnis, regeneruojama  galvos oda, suteikdama energijos ir lengvumo pojūtį.

 

    

ONCARE 

Manifestas grožiui.

Plaukų procedūrų priemonių linija, skirta prižiūrėti bet kokio tipo plaukus ir patenkinti visus kirpėjų poreikius. ONCARE“ atsižvelgia į visas esmines plaukų priežiūros procedūras ir skiria didelį dėmesį kliento gerovei bei sveikatai. 

ĮKVĖPIMAS

ŠAMPŪNAS BE SLES-SLS – pažangių technologijų dėka priemonių sudėtyje nėra SLES (natrio laureto sulfato) ar SLS (natrio laurilo sulfato).

FORMULĖS EVOLIUCIJA – dėl patobulintų formulių priemonės išlaikė visas savo savybes ir dabar yra dar veiksmingesnės.

SUDĖTIS – kiekviena linija buvo sukurta pagal specifinius natūralumo principus ir konkrečius skirtingų plaukų poreikius. 

APIBRĖŽTA PASKIRTIS – priemonių linijos buvo pritaikytos kiekvienam plaukų tipui, užtikrinant konkrečią ir tikslinę priemonių paskirtį.

PERDIRBTA PAKUOTĖ – pakuotė pagaminta iš 50 % perdirbto plastiko ir ją taip pat galima perdirbti. 

PLAUKUS PUOSELĖJANTYS BALZAMAI – ne tik kondicionuoja, bet ir pasižymi intensyviu poveikiu, kad jūsų plaukai atrodytų sveikesni ir gražesni.

  

Laisvė slypi paprastume.

ON CARE SCALP galvos odos...

35,00 €

Susijusios prekės