INA186 INSIGHT NATIVE Botanical hair color augaliniai plaukų dažai INDIGO 400g.

129,00 €
64,50 €
100% saugus pirkimas
Kiekis

356711
8 Prekės
Paskirtis
Plaukų dažymui

NATIVE – Senųjų dažymo ritualų ir pažangaus kosmetologijos mokslo sąjunga.


Mes atiduodame pagarbą ilgai dažinių augalų istorijai, laikomės INSIGHT profesionalaus požiūrio ir taikome fitotechnologiją.


INSIGHT NATIVE – tai visapusiška priemonių linija, kurią sudaro 100 % augaliniai dažai ir plaukų spalvą išsaugoti padedantys produktai, užtikrinantys plaukų dažymo ir priežiūros ritualą „viskas viename".


Tai naujas požiūris į plaukų dažymą – ir salone, ir namuose.

 

Sukūrusi NATIVE, INSIGHT siūlo Jums 100 % augalinius plaukų dažus.


Saugus ir efektyvus sprendimas tiems, kurie nori nudažyti ir puoselėti plaukus vienos procedūros metu, be to, tai daryti visiškai natūraliu būdu.


Tai labai malonus ritualas. Produktų sudėtyje esančių augalų savybės užtikrina atkuriamąjį poveikį Jūsų plaukams dažymo proceso metu.

Maitinamųjų ir valomųjų savybių turintys augalai atgaivina Jūsų plaukų spindesį ir tvirtumą, o pigmentai, natūraliai esantys dažomuosiuose milteliuose, suteikia spalvą bei sukuria nuostabų spalvinį efektą.

 

Dažiniai augalai gali būti naudojami:

 • norint suteikti ypatingai natūralios, žvilgančios spalvos efektą nedažytiems irdažytiems plaukams;
 • žiliems plaukams dažyti; 
 • kaip atkuriamoji priemonė, suteikianti spindesio.

 

TRYS GRYNI AUGALAI
Pagrindinės NATIVE spalvos yra HENNA, CASSIA ir INDIGO: kiekvienas augalas turi skirtingas savybes ir spalvas, gali būti naudojamas vienas arba maišomas su kitais, taip sukuriant be galo daug įvairių atspalvių.

DU MIŠINIAI
Sukūrėme ir du paruoštus naudoti augalų miltelių mišinius, kuriuos galima derinti su trimis grynais augalų milteliais: BLONDE ir BROWN. Greta dažomojo poveikio šie du mišiniai turi puoselėjamąjį efektą plaukams ir galvos odai. Tai užtikrina jų sudėtyje esantys augalai, ajurvedos medicinoje naudojami tūkstančius metų.

MŪSŲ PLIUSAI

NATIVE dažinių augalų milteliuose nėra:

 • konservantų
 • kvapiųjų medžiagų
 • pridėtinių pigmentų

 

Jie yra 100 % natūralūs.

 

 

INDIGO

Pirminės spalvos charakteristikos: suteikia plaukams šaltus tonus; tiksliau – indigo atspalvius.

Augalinių dažų suteikiama spalva visada priklauso nuo dviejų dalykų: pradinės dažomų plaukų spalvos ir natūraliam produktui būdingo variantiškumo.+ ekologiškas karpainių aliejus
+ ekologiškas dažinių dygminų aliejus

 

Naudojimas:

 • Išplaukite plaukus su INSIGHT „Intech Pre-treatment Shampoo" šampūnu. Išskalaukite ir nenaudokite kondicionieriaus ar kaukės. Rankšluosčiu nusausinkite plaukus.
 • Paruoškite mišinį (santykis 1:3 su verdančiu vandeniu) ir luktelėkite kelias minutes, kad nebūtų per karštas ir milteliai gerai sudrėgtų.
 • Užtepkite NATIVE mišinį, naudodami jūsų tikslui pasiekti geriausiai tinkamą techniką. Maždaug 45 minutes palaikykite po šildytuvu ir dar 15 minučių be šildytuvo, iš viso apie 60 minučių.
 • Kruopščiai nuplaukite visą produktą, pirmiausia drungnu vandeniu, tada vieną arba du kartus perplaukite su INSIGHT „Native Reviving Shampoo" šampūnu.
 • Nusausinkite plaukus, kad jie nebūtų šlapi, ir ant drėgnų plaukų užtepkite INSIGHT „Native Reviving Hair Mask" kaukę. Palaikykite 5–10 minučių. Nuplaukite. Modeliuokite šukuoseną ir išdžiovinkite plaukus, naudokite „Nurturing Hair Elixir", kad plaukams suteiktumėte drėkinimą.

 

NATIVE dažų tikrasis rezultatas išryškėja po kelių dienų, priklausomai nuo pasirinkto tono. Taip yra todėl, kad natūralūs pigmentai turi visiškai oksiduotis ant plauko.

Atlikus procedūrą, spalva toliau formuojasi ir intensyvėja, o per 48 valandas išryškėja galutinis tikrasis rezultatas.

Daugiau informacijos apie dažus pateikiama kartu su produkto pakuote.


Sudėtis: Indigofera Tinctoria Leaf Powder, Carthamus Tinctorius (Safflower) Seed Oil, Schinziophyton Rautanenii Kernel Oil.

Talpa: 400 g

INA186 INSIGHT NATIVE...

129,00 € 64,50 €