0

IRB184 INSIGHT REBUILD Hair cuticle sealer Plauko kutikulę uždaranti priemonė Nr. 2 250ml

26,00 €
100% saugus pirkimas
Kiekis

357015
56 Prekės
Paskirtis
Pažeistiems plaukams
Ploniems plaukams

REBUILD
ATKŪRIMAS


Plaukai nuolat patiria keleriopą stresą ir neigiamą poveikį, o tai kenkia jų sveikatai ir blizgesiui:

  • Aplinkos tarša;
  • Cheminės plaukų procedūros.

Dėl šių priežasčių reikia užtikrinti visavertį plaukų struktūros atkūrimą ir gydymą. INSIGHT laboratorijos sukūrė REBUILD plaukų atkūrimo liniją su dvejomis šiuolaikiškomis formulėmis, kuriose naudojamas didelis procentas natūralios kilmės veikliųjų medžiagų ir ingredientų.

 

Sukurta ir ištestuota bendradarbiaujant su Bolonijos (Italija) Universitetu.

 

REBUILD linijai buvo atlikti IN VIVO ir IN VITRO bandymai, siekiant tiksliau įvertinti priežiūros efektyvumą ir parodyti plaukų atkūrimo rezultatus.

 

 

HAIR CUTICULE SEALER
Plaukus užverianti priemonė


Antroji atkūrimo procedūra.

 

Ši priemonė atlieka kondicionavimo procedūrą, kurios metu uždaromas ir išlyginamas plaukų pluoštas. Priemonės rūgštinė pH formulė, kuri turi būti naudojama po plaukų pripildymo serumo išskalavimo, turi ingredientų, kurie saugo išorinį sluoksnį, užsandarina anksčiau plaukams pateiktą maitinimą ir pagerina jo blizgesį.

 

Ekstraktai:

  • EKOLOGIŠKAS AVOKADŲ ALIEJUS - natūralus lecitino ir kalio šaltinis, jame gausu elementų, dėl kurių jis tampa ypač vertingas puoselėjant ir atkuriant pažeistus plaukus. Plaukai tampa žvilgantys ir stiprūs.
  • FITOKERATINAS – augalinės kilmės hidrolizuoti baltymai, kurių aminorūgščių struktūra yra labai panaši į plaukų keratiną, todėl padidina atsparumą mechaniniam plaukų stresui ir pagerina šlapių ir sausų plaukų savybes, tokias kaip: švelnumas, lengvesnis iššukavimas bei šukuosenos ilgesnis išsilaikymas.
  • MAGNOLIJOS IR IMBIERŲ EKSTRAKTAI - augalinių ekstraktų derinys, apsaugantis plaukus nuo baltymų oksidacijos, išlaikant plaukų struktūros vientisumą bei užtikrinant plaukų pluošto tvirtumą bei žvilgesį.
  • STAMBIALAPIO KONGENIO SĖKLŲ ALIEJUS – išgaunamas iš Amazonės medžio Pentaclethra macroloba sėklų. Jame gausu lipidų, panašių į paviršinį plaukų sluoksnį, todėl jis padeda atkurti ir apsaugoti išorinę plaukų dalį.

 

Naudojimas:
Išskalavus REBUILD Hair Filler Serum - Plaukus pripildantį serumą, nusausinkite juos rankšluosčiu ir užtepkite REBUILD Hair Cuticule Sealer - Plaukus užveriančią priemonę. Palikite 8 – 12 minučių, priklausomai nuo plaukų tipo. Išskalaukite priemonę tik su vandeniu. Formuokite norimą šukuoseną.

 

Talpa:

250 ml

 

 

INSIGHT PROFESSIONAL kuria Jums produktus laikydamiesi tam tikrų sveikos gyvensenos principų. Susipažinkite, kokias sudėtines dalis naudojame ir ko nenaudojame!


SUDĖTYJE NĖRA SLS AR SLES
Visi mūsų šampūnai savo sudėtyje neturi SLS ar SLES (Sodium Lauryl Sulfate ir Sodium Laureth Sulfate), kurie yra agresyvūs plovikliai, galintys sudirginti odą. Vietoj jų nusprendėme naudoti švelnesnę plaunamąją medžiagą, sukurtą iš kokoso riešuto, SODIUM COCETH SULFATE. Naudojant odai tinkamesnę plaunamąją priemonę, saugoma sveikata ir laikui bėgant išlaikomas galvos odos fiziologinis balansas.

SUDĖTYJE NĖRA PETROLATŲ

Petrolatai (Paraffinum liquidum – Petrolatum) – tai išvalyti išvestiniai naftos produktai, kurie padengia plaukus ir odą plėvele, neleidžiančia šiems kvėpuoti ir gauti reikiamą kiekį deguonies. Nusprendėme juos pakeisti natūralios kilmės sudedamosiomis dalimis, kurios pasižymi tomis pačiomis savybėmis, tačiau labiau tinka odai ir nekenkia sveikatai.
Odai ir plaukai turi daryti patį natūraliausią dalyką – kvėpuoti.

SUDĖTYJE NĖRA SILIKONŲ
Silikonai – tai neorganinės kilmės iš silicio išvesti polimerai, kurie yra cheminės sintezės produktas. Nors jie iš karto suminkština plaukus ir suteikia jiems žvilgesio padengdami plauką plėvele, vis dėlto laikui bėgant pakenkia plauko struktūrai. Be to, jie neleidžia veikliosioms medžiagoms įsiskverbti į plaukus, nes užveria plauko paviršinio sluoksnio kutikulės žvynelius. Štai kodėl mes jų neįtraukėme į savo formules.

SUDĖTYJE NĖRA PARABENŲ
Parabenai – tai konservantai, sukėlę daug diskusijų. Ar jie kenkia ar nekenkia sveikatai, ar yra būtini ar nereikalingi – mokslininkai dar nepateikė galutinio atsakymo. Vis dėlto belaukdami atsakymo, kuris panaikins bet kokias abejones, nusprendėme naudoti saugesnę apsauginę sistemą.

SUDĖTYJE NĖRA DAŽIKLIŲ IR ALERGENŲ
Nusprendėme naudoti tik nealergizuojančias kvapiąsias medžiagas, kad mūsų priemonės būtų pakankamai švelnios net ir naudojamos ant jautriausios odos. Nė viename INSIGHT produkte nėra sintezės būdu gautų dažiklių.

NAUDOJAMI AUGALINIAI IR EKOLOGIŠKI EKSTRAKTAI

Mūsų produktuose naudojamos pagrindinės veikliosios sudedamosios medžiagos yra atkeliavusios iš ekologiškų sertifikuotų ūkių. Šie ekstraktai sąveikauja su natūralios kilmės aliejų ir sviestų kompleksais, kurie ypač lygina ir maitina plaukus. Pasirinkdami ekologiškas medžiagas, pasirenkate saugoti savo gerą savijautą, saugoti darbininkų, kurie dalyvauja gamyboje, sveikatą ir saugoti mūsų planetą.

 

100 PROC. PAGAMINTA ITALIJOJE
Mums patinka pabrėžti, kad visa mūsų praktinė patirtis nuo įsikūrimo iki šių dienų suformuota išskirtinai tik Italijoje. Užtikriname savo produktų kokybę nuo laboratorijos iki pristatymo į daugiau kaip 20 šalių visame pasaulyje. Tai vertė, kuri yra išskirtinumo, tobulumo ir stiliaus ženklas.

 

IRB184 INSIGHT REBUILD Hair...

26,00 €

Susijusios prekės