New SILVER POWER SHAMPOO Sidabringas šampūnas balintiems arba žiliems plaukams 1000ml

38,00 €
20,90 €
100% saugus pirkimas
Kiekis

76573
10 Prekės
Produktų linija
ONcare
Paskirtis
Dažytiems plaukams
Spalvos išryškinimui
Šviesiems plaukams
Tūris
1000 ml

Selective Professional linija plaukams ONcare – tai kasdienis grožio ritualas jūsų plaukams. ONcare plaukų priežiūros linija sukurta profesionalams, ieškantiems pačių netikėčiausių sprendimų. Tai puoselėjimas, prasidedantis salone profesionaliu prisilietimu, ir besitęsiantis namuose, siekiant matomų ir ilgalaikių rezultatų. Išskirtiniai ilgalaikiai rezultatai plaukams be jokių kompromisų, kuriuos galima tik įsimylėti.

 
ONcare Color Defense produktų šeima:

ONcare Color Defense siūlo tikslingus sprendimus siekiant išsaugoti dažytų plaukų žvilgesį ir gyvybingumą, apsaugant jų natūralią struktūrą:

• užfiksuoja pigmentus plauko audinyje;
• išsaugo spalvos vientisumą ir blizgesį laikui bėgant;
• atkuria fiziologinį pH lygį ir nepakeičiamus maitinamuosius komponentus, reikalingus dažytam plaukui.

Apsauga ir glamonės dažytiems plaukams.

Šviesiaplaukėmis gimstama arba tampama.

SILVER POWER SHAMPOO

ŽILŲ, BALINTŲ IR BALTŲ PLAUKŲ ŠAMPŪNAS

Sidabrinio atspalvio šampūnas nubalintiems, baltiems arba žiliems plaukams. Švelniai plauna, pagyvina ir išryškina šaltus nubalintų ar žilų plaukų atspalvius, neutralizuoja nepageidaujamus geltonos spalvos atspalvius. Plaukai kondicionuojami, tampa gyvybingi ir paklusnūs.

Veikliosios medžiagos:

KVAPIŲJŲ NAŠLAIČIŲ EKSTRAKTAS: pasižymi stangrinamuoju ir kondicionuojamuoju poveikiu.
PUTONIŲ SĖKLŲ ALIEJUS: pasižymi stipriomis antioksidantinėmis ir atkuriamosiomis savybėmis, atkuria reikiamą drėgmės kiekį. Dėl savo minkštinamojo poveikio užtikrina malonų minkštumo pojūtį.

Naudojimas:

Paskirstykite priemonę ant drėgnos galvos odos. Masažuojamaisiais judesiais padenkite visus plaukus šampūnu ir palaukite kelias minutes, kad būtų neutralizuoti sunkiau išnykstantys auksiniai atspalviai. Kruopščiai išskalaukite. Jeigu reikia, procedūrą pakartokite. Paskui naudokite kaukę SILVER POWER MASK, kad būtų sustiprintas neutralizuojamasis šampūno poveikis.

Pakuotė:

1000 ml

New SILVER POWER SHAMPOO...

38,00 € 20,90 €