1

ON CARE SCALP galvos odos šampūnas 950ml

45,00 €
100% saugus pirkimas
Kiekis

1383800
15 Prekės
Produktų linija
ONcare
Paskirtis
Nuo plaukų slinkimo
Nuo pleiskanų
Plaukų žvilgesiui
Riebiai galvos odai ir plaukams
Silpniems plaukams
Tūris
950 ml

SCALP

GALVOS ODOS PUOSELĖJIMAS

 „ONCARE SCALP“ – natūralumo ir sveikatos derinys, atkuriantis galvos odos būklę, kartu puoselėjant mikrobiomą.

 

Speciali galvos odos linija, skirta subalansuoti galvos odos būklę. Priemonės paasižymi sodriomis tekstūromis, mineralų gausa, moksliškai patikrintais ir atrinktais ekstraktais, veiksmingomis formulėmis, atkuriančiomis jūrinėmis sudedamosiomis dalimis, kurios suteikia išskirtinius juntamus pojūčius.

 

 Puikiai tinka atkurti galvos odos pusiausvyrą, pagreitinti ląstelių atsinaujinimą, sustiprinti galvos odos apsaugą ir  suteikti plaukams natūralų žvilgesį bei sveiką išvaizdą.

 

SUBALANSUOTI ir pašalinti galvos odos nešvarumus.

PAGREITINTI ląstelių atsinaujinimą bei sustiprinti galvos odos apsaugą

PATOBULINTI plaukų žvilgesį ir sveiką išvaizdą

 

 

GALVOS ODOS ŠAMPŪNAS

Ypatinga šio šampūno konsistencija užtikrina greitą ir veiksmingą veikliųjų medžiagų išsiskyrimą ir veikimą, intensyviai valo galvos odą ir grąžina prarastą drėgmės kiekį. Reguliarus šio šampūno naudojimas užtikrina puikius rezultatus - atkuriama galvos odos pusiausvyra ir elastingumas, ilgai išliekantis malonios gaivos pojūtis.

 

Naudojimo būdas: Po "Galvos odos šveitiklio" ir "Grynojo eliksyro" procedūrų, masažuojant paskirstykite šampūną ant drėgnos galvos odos, palaukite kelias minutes, paskui kruopščiai nuskalaukite. Jei reikia, pakartokite. Tęskite su tinkamiausia procedūra atitinkančia galvos odos problemą.

 

 

  

ESMINIŲ SAVYBIŲ DERINIMAS

 

EUKALIPTO EKSTRAKTAS 

Pasižymi ypatingosiomis savybėmis - valomosiomis, priešuždegiminėmis bei gaivinamosiomis. Jis stiprina plauko svogūnėlius bei pašalina toksinus, dėl kurių plaukai silpnėja. Užtikrinamas deguonies patekimas bei maitinimas, kuris skatina stipresnių plaukų augimą.

 

ALIJOŠIAUS SULTYS

 

Kupinos vitaminų A, C ir E. Ramina, maitina ir stiprina galvos odą, saugo plauko struktūros vientisumą. Vitamino B-12  dėka skatinamas ląstelių atsinaujinimas ir stimuliuojama mikrocirkuliacija. Sudėtyje yra vandens, mineralų ir aminorūgščių, pasižyminčių antibakterinėmis savybėmis, kurios nuramina niežėjimą ir valo plaukų svogūnėlius.

 

    

ONCARE 

Manifestas grožiui.

Plaukų procedūrų priemonių linija, skirta prižiūrėti bet kokio tipo plaukus ir patenkinti visus kirpėjų poreikius. ONCARE“ atsižvelgia į visas esmines plaukų priežiūros procedūras ir skiria didelį dėmesį kliento gerovei bei sveikatai. 

ĮKVĖPIMAS

ŠAMPŪNAS BE SLES-SLS – pažangių technologijų dėka priemonių sudėtyje nėra SLES (natrio laureto sulfato) ar SLS (natrio laurilo sulfato).

FORMULĖS EVOLIUCIJA – dėl patobulintų formulių priemonės išlaikė visas savo savybes ir dabar yra dar veiksmingesnės.

SUDĖTIS – kiekviena linija buvo sukurta pagal specifinius natūralumo principus ir konkrečius skirtingų plaukų poreikius. 

APIBRĖŽTA PASKIRTIS – priemonių linijos buvo pritaikytos kiekvienam plaukų tipui, užtikrinant konkrečią ir tikslinę priemonių paskirtį.

PERDIRBTA PAKUOTĖ – pakuotė pagaminta iš 50 % perdirbto plastiko ir ją taip pat galima perdirbti. 

PLAUKUS PUOSELĖJANTYS BALZAMAI – ne tik kondicionuoja, bet ir pasižymi intensyviu poveikiu, kad jūsų plaukai atrodytų sveikesni ir gražesni.

  

Laisvė slypi paprastume.

ON CARE SCALP galvos odos...

45,00 €

Susijusios prekės