1

New DENSI-FILL TREATMENT Dvikomponentė atstatomoji priemonė silpniems arba ploniems plaukams 15+15ml

7,25 €
100% saugus pirkimas
Kiekis

76518
115 Prekės
Produktų linija
ONcare
Paskirtis
Apimčiai suteikti
Pažeistiems plaukams
Ploniems plaukams
Tūris
15ml+15ml

Selective Professional linija plaukams ONcare – tai kasdienis grožio ritualas jūsų plaukams. ONcare plaukų priežiūros linija sukurta profesionalams, ieškantiems pačių netikėčiausių sprendimų. Tai puoselėjimas, prasidedantis salone profesionaliu prisilietimu, ir besitęsiantis namuose, siekiant matomų ir ilgalaikių rezultatų. Išskirtiniai ilgalaikiai rezultatai plaukams be jokių kompromisų, kuriuos galima tik įsimylėti.

ONcare Refill produktų šeima:

ONcare Refill skirtas pavargusiems ar suplonėjusiems plaukams, kurių struktūra atkuriama pripildant plaukus iš vidaus.

• Plaukai giliai drėkinami ir tonizuojami;
• Didinamas jautrių plaukų tankis prisodrinant juos iš vidaus;
• Dėl prisodrinamojo poveikio plaukai atkuriami ir sustiprinami.

Prisodrinamosios plaukų jaunystės priemonės.

DENSI-FILL TREATMENT

DVIKOMPONENTĖ ATSTATOMOJI PRIEMONĖ SILPNIEMS ARBA PLONIEMS PLAUKAMS 

Tai profesionali priemonė, naudojama salone, suteikianti matomą rezultatą iš karto. Naudojant pirmą kartą atkuria itin jautrius plaukus, suteikia jiems tankumo, nes plaukai yra pripildomi iš vidaus. Priemonė, kurios sudėtyje yra inovatyvūs Densiflux ir Volumeflux kompleksai, pradeda veikti sumaišius abu komponentus. Užtepus šią kreminės konsistencijos emulsiją, plaukų apimtis ir tankis padidėja per kelias minutes, tačiau jie neapsunkinami.

Veikliosios medžiagos:

HIALURONO RŪGŠTIS: atkuria plaukams tinkamą drėgmės lygį, todėl plaukai yra puikiai drėkinami bei suvienodinama jų struktūra.

JŪRINIS KOLAGENAS: dėl ypatingo prisodrinamojo poveikio prisotina jautrias plaukų zonas iš karto. Plaukai atkuriami, tampa tvirti ir elastingi.

KERATINO AMINO RŪGŠTYS: dėl mažo molekulinio svorio giliai įsiskverbia į plaukus ir palaiko drėgmės pusiausvyrą, kuri yra būtina tinkamam plaukų drėkinimui ir gyvastingumui.

Naudojimas:

Indelyje sumaišykite densi-fill 1 ir densi-fill 2, kad susidarytų vienalytė emulsija. Kelias minutes palaukite, kad pradėtų veikti veikliosios medžiagos. Tada šią emulsiją šepetėliu užtepkite ant išplautų nusausintų plaukų. Paskirstykite priemonę iššukodami plaukus retomis šukomis, pamasažuokite juos ir palaikykite 5 minutes, išskalaukite plaukus ir galite formuoti šukuoseną.

Pakuotė:

Pilna pakuotė: 5x15 ml + 5x15 ml.

Parduodama po: 15ml + 15ml.

New DENSI-FILL TREATMENT...

7,25 €