2

POWERPLEX BLEACHING POWDER Balinimo milteliai 500g

53,00 €
100% saugus pirkimas
Kiekis

70645
14 Prekės
Produktų linija
Powerplex
Paskirtis
Plaukų šviesinimui
Svoris
500 g

POWERPLEX ® - Naujoviška profesionali priemonė, skirta naudoti visų techninių procedūrų metu, išryškina kosmetinį rezultatą ir apsaugo plauką nuo pažeidimų ir lūžinėjimo.

IŠSKIRTINĖ FORMULĖ: į jos sudėtį įeina naujoviška patentuota natūralios kilmės molekulė, išvesta siekiant daryti poveikį trims pagrindiniams veiksniams, nuo kurių priklauso plauko grožis ir stiprumas.

POVEIKIS: POWERPLEX ® lengvai įsiskverbia į plauko stiebą, sukurdamas naujus saitus su baltyminėmis plauko struktūromis. Saugo plauką, stiprina, suteikia gyvybingumo, atstato pažeistas struktūras ir išryškina techninių procedūrų kosmetinį rezultatą.

PAPRASTUMAS: POWERPLEX ® yra įvairiapusiškai panaudojama dėl specialios savo formulės, kurios dėka priemonę galima naudoti įvairių techninių procedūrų metu, išryškinant jų rezultatą: dažant, balinant, chemiškai tiesinant ar garbanojant plaukus bei dažymo tiesioginiais pigmentais, tiesinimo keratinu ir restruktūrizavimo procedūrų metu.

SUDĖTYJE NĖRA: Etilendiamintetraacto rūgšties (EDTA) ir išvestinių komponentų, dažiklių, formaldehidą išskiriančių konservantų, parabenų, gyvūninės kilmės sudėtinių dalių.

POWERPLEX ® puikiai tinka plaukams, kuriems jau atlikta techninė procedūra, dėl kurios jie yra jautresni, todėl jiems reikia didesnės apsaugos ir daugiau gyvybingumo.

POWERPLEX ®

PLAUKŲ BALINIMO MILTELIAI

Spindesys, grožis ir apsauga, pasitelkiant tik vieną priemonę.

Šiais balinamaisiais milteliais galima pašviesinti plaukus iki 8 tonų, apsaugant plaukų struktūrą. Dėl inovatyvaus cukraus komplekso, pasižyminčio intensyviu minkštinamuoju, drėkinamuoju ir apsauginiu poveikiu, balinamieji milteliai užtikrina plaukų audinių apsaugą, tausoja juos balinimo procedūros metu bei atkuria plaukus iš vidaus.

Poveikis:

  • Užtikrina tolygų plaukų balinimo procesą, pašviesinant juos iki 8 tonų.
  • Galima saugiai naudoti ant visų plaukų, net ir labiausiai pažeistų.
  • Nubalintiems plaukams suteikia minkštumo, gyvybingumo ir nuostabaus spindesio.
  • Užtikrinami nepakartojami rezultatai, naudojant bet kokią balinimo techniką.

Naudojimas:

Siekiant nepakartojamų rezultatų rekomenduojama „Powerplex" balinimo miltelius naudoti tik maišant su „Powerplex Oxy" aktyvatoriumi.

Talpa: 500 g.

POWERPLEX BLEACHING POWDER...

53,00 €