0

Balinimo milteliai DECOLORVIT NOVA BOX 500g

46,00 €
100% saugus pirkimas

Plaukų dažai parduodami tik kirpėjams-profesionalams

70162
19 Prekės
Produktų linija
Decolorvit
Paskirtis
Plaukų šviesinimui
Svoris
500 g

TINKAMAI UŽTEPTI BALINIMO PRIEMONĘ - YPAČ SVARBU NORINT PASIEKTI PUIKAUS REZULTATO DAŽANT PLAUKUS
Balinimas – tai cheminis procesas, kurio metu pašviesinamas natūralus plauko audinių pigmentas melaninas. Nuo eumelanino ir feomelanino priklauso natūrali plaukų spalva, o nuo melanino kiekio ir pasiskirstymo – spalvos tonas ir ryškumas. Šviesinimo procedūros metu plaukuose esantis natūralus melaninas nubalinamas iki norimo tono.

DECOLORVIT NOVA
BALINIMO MILTELIAI


Koncentruoti, nelakūs balinimo milteliai, puikiai tinkantys siekiant išskirtinio rezultato. Maišant tik su DECOLORVIT ACTIVE USE oksidantais galima net iki 9 tonų pašviesinti plaukus palaipsniui ir tolygiai. Praturtintas specialiais enzimais ir meteorito dulkėmis.

Privalumai:

Priemonė tinka visoms balinimo procedūroms, neblukina ir nesausina plaukų. Šviesina iki 9 tonų.

Ekstraktai:

ENZIMŲ KOMPLEKSAS: sudarytas iš aminorūgščių, gebančių aktyvuoti deguonies išskyrimą įvykus susilietimui su vandenilio peroksidu. Įtraukiant šį enzimą į balinimo miltelių sudėtį, santykinai mažiau reikia amonio perosulfato, taip sumažinamas šios medžiagos agresyvus poveikis plaukams.
METEORITO DULKĖS: praturtinta meteorito dulkėmis, kad priemonė būtų dar vertingesnė, unikalesnė ir stipresnė.

Kaip naudoti:
DECOLORVIT NOVA naudojamas maišant tik su 3, 6 arba 9 proc. DECOLORVIT ACTIVE USE oksidantais. Nemetaliniame indelyje sumaišykite reikiamą priemonių kiekį, kad gautumėte norimą konsistenciją, atsižvelgdami į pasirinktą techniką. Užtepkite masę ant sausų plaukų ir palaikykite, stebėdami šviesėjimo procesą. Pasibaigus laikymo trukmei, išskalaukite priemonę gausiu šilto vandens kiekiu ir išplaukite plaukus linijos ON CARE COLOR CARE šampūnu. Rūpinkitės, kad priemonės nepatektų ant odos. Priemonę tepkite iškart, kai tik ją sumaišysite. Stenkitės netepti ant anksčiau nušviesintų sruogų. Kruopščiai išskalaukite pasibaigus laikymo trukmei. Nenaudokite dirbtinių šilumos šaltinių, siekdami paspartinti priemonės poveikį. Nenaudokite priemonės, jeigu plaukai buvo dažyti chna dažais ar metalų druskomis. Išimkite iš plaukų visus metalinius sagučius ir laikiklius prieš pradėdami šviesinimo procedūrą. Nenaudokite metalinių priemonių. Rekomenduojama nenaudoti DECOLORVIT NOVA ant ankstesnių dažymų nualintų ar jau nubalintų plaukų.


Mišinio proporcijos:
su 3, 6 arba 9 proc. DECOLORVIT ACTIVE USE oksidantais:

  • 1+1,5 stipriausias ir greičiausias šviesinimas (iki 9 šviesesnių tonų);
  • 1+2 greitesnis šviesėjimo procesas, palyginti su įprasta laikymo trukme (iki 8 šviesesnių tonų);
  • 1+2,5 geriausiai kontroliuojamas šviesinimo procesas (labiau laipsniškiems / progresuojantiems šviesinimams).

Laikymo trukmė:

Priklauso nuo pasirinkto DECOLORVIT ACTIVE USE oksidanto procento ir plauko struktūros. Bet kuriuo atveju priemonę laikykite ne ilgiau kaip 45 minutes.

Talpa:
500 g

Balinimo milteliai...

46,00 €