1

DECOLORVIT FREE HAND Šviesinamieji milteliai su moliu 400g

39,00 €
100% saugus pirkimas

Plaukų dažai parduodami tik kirpėjams-profesionalams

1362000
42 Prekės
Produktų linija
Decolorvit
Paskirtis
Plaukų šviesinimui
Tūris
400 g

DECOLORVIT FREE HAND Iki 7 tonų šviesinantys šviesinamieji plaukų milteliai, skirti laisvų rankų technikoms atlikti.

FREE HAND - balti milteliai, specialiai sukurti laisvų rankų technikoms atlikti: „balayage“, „ombré“ ir kitiems kūrybingiems šviesinimams. Šviesina plaukus iki 7 tonų, plaukai išlieka žvilgantys ir švelnūs. 

Sukurti su pupenių tirštikliu bei moliu, kurių sugeriamosios savybės suteikia kreidinei tekstūrai elastingumo ir tvirtumo. 

Nelakūs ir nedžiūstantys milteliai suteikia galimybę šviesinti plaukus nenaudojant folijos; dažai apsaugo plaukų struktūrą, todėl plaukai išlieka elastingi bei švelnūs.

 

Aromatas:

NEUTRALUS.

Veikliosios medžiagos:

PUPENIŲ TIRŠTIKLIS

Vandenyje tirpus polisacharidas, pasižymintis kondicionuojančiomis ir minkštinamosiomis savybėmis; užtikrina klampumą ir apsaugo šviesintus plaukus. Natūralios kilmės, puikiai apsaugo plaukų paviršių ir atkuria paviršinę hidrolipidinę plėvelę.

BALTASIS MOLIS

Pasižymi valomosiomis ir minkštinamosiomis savybėmis, užtikrina švelnų ir mineralizuojantį poveikį plaukams. Veikiant kartu su aktyvatoriumi suteikia kompaktiškumo ir tūrio plaukų tekstūrai.

 

TECHNIKA Šviesinamosios laisvų rankų (eng. Free - Hand) technikos 

ŠVIESINIMO STIPRUMAS Iki 7 tonų

MAIŠYMO SANTYKIS 1:1

IŠLAIKYMO TRUKMĖ  Iki 50 minučių

SINERGIJA DECOLORVIT OXY 10-20-30-40 vol.

 

 

Naudojimas:

DECOLORVIT FREE HAND turi būti maišomas tik su DECOLORVIT Active Use oksiduojančia emulsija 10-20-30-40 vol.,pagal norimą pasiekti 

balinimo rezultatą, santykiu 1:1. Tepkite masę ant sausų plaukų. Kas 5 minutes tikrindami balinimo procesą, laikykite priemonę iki 50 minučių.Išlaikymo trukmė priklauso nuo plaukų būklės. Pasibaigus Išlaikymo trukmei, gerai išskalaukite vandeniu.

 

Tik profesionaliam naudojimui.

DECOLORVIT FREE HAND...

39,00 €