1

IBL179 INSIGHT BLONDE COLD REFLECTIONS Šaltus atspalvius suteikianti kaukė 500ml

26,50 €
100% saugus pirkimas
Kiekis

356858
23 Prekės
Produktų linija
Insight
Paskirtis
Priežiūrai po procedūrų
Šviesiems plaukams
Tūris
500 ml

INSIGHT BLONDE 

Šviesūs plaukai visada buvo siejami su elegancija, nepaisant jų intensyvumo. Pastaraisiais metais šalti atspalviai labai išpopuliarėjo, todėl mes sukūrėme ypatingą liniją, paryškinančią šaltus plaukų atspalvius ir suteikiančią plaukams nepriekaištingos išvaizdos.

Savybės:

  • Gaminių linija sukurta šaltiems ir madingiems atspalviams;
  • Du gaminiai, šampūnas ir kaukė, skirti naudoti grožio salonuose bei tinka vėliau naudoti namuose;
  • Stiprintojas (Booster) -  tik profesionaliam naudojimui.

Rezultatai:

  • Šalti atspalviai pritaikyti kiekvienam klientui;
  • Švelnūs ir žvilgantys plaukai.

COLD REFLECTIONS BRIGHTENING MASK

Šaltus atspalvius suteikianti kaukė

Naudojamas po BLONDE šaltus atspalvius suteikiančio šampūno, arba su kitu INSIGHT šampūnu neutralizuoja nepageidaujamus geltonus, oranžinius atspalvius. Tinka natūraliems ir šviesintiems plaukams, norint paryškinti šaltą atspalvį.

Privalumai:

  • Tinka veganams - „Vegan OK“ sertifikatas;
  • Patikrinta dėl nikelio;
  • Nealergizuojantys ekstraktai.

Ekstraktai:

NATŪRALUS AVIŽŲ EKSTRAKTAS žinomas dėl savo išskirtinių minkštinamųjų ir glotninamųjų savybių. Kosmetinių procedūrų metu išsaugo natūralią drėgmę plauko stiebe.

NATŪRALUS RAMUNĖLIŲ EKSTRAKTAS dažnai naudojamas šviesintų plaukų gaminiuose. Ramunėlės - vienas iš geriausiai žinomų vaistinių augalų pasaulyje, pasižyminčių puikiu raminamuoju poveikiu dėl didelio flavnoidų kiekio.

NATŪRALUS KAŠTONŲ EKSTRAKTAS Sudėtyje gausu vitaminų ir mineralų, turi apsauginių, antioksidacinių ir priešuždegiminių savybių. Šis ekstraktas padeda padidinti reikiamos drėgmės kiekį galvos odoje ir plaukuose, suteikdamas elastingumo.

Naudojimas:

Užtepkite reikiamą kiekį kaukės ant drėgnų plaukų ir įmasažuokite, skiriant daugiau dėmesio toms vietoms, kurios linkusios gelsti. Palikite priemonę 5-10 minučių, tada kruopščiai nuskalaukite.

Patarimas:

Šaltą atspalvį suteikiantis šampūnas ir šaltą atspalvį suteikianti kaukė gali būti naudojami kartu, norint pasiekti geriausio rezultato. Kitu atveju, jie gali būti naudojami su kitais INSIGHT šampūnais, kondicionieriais ar kaukėmis sukuriant geriausią produktų derinį kiekvienam plaukų tipui.

Talpa:

500 ml

INSIGHT PROFESSIONAL kuria Jums produktus laikydamiesi tam tikrų sveikos gyvensenos principų. Susipažinkite, kokias sudėtines dalis naudojame ir ko nenaudojame!


SUDĖTYJE NĖRA SLS AR SLES
Visi mūsų šampūnai savo sudėtyje neturi SLS ar SLES (Sodium Lauryl Sulfate ir Sodium Laureth Sulfate), kurie yra agresyvūs plovikliai, galintys sudirginti odą. Vietoj jų nusprendėme naudoti švelnesnę plaunamąją medžiagą, sukurtą iš kokoso riešuto, SODIUM COCETH SULFATE. Naudojant odai tinkamesnę plaunamąją priemonę, saugoma sveikata ir laikui bėgant išlaikomas galvos odos fiziologinis balansas.

SUDĖTYJE NĖRA PETROLATŲ

Petrolatai (Paraffinum liquidum – Petrolatum) – tai išvalyti išvestiniai naftos produktai, kurie padengia plaukus ir odą plėvele, neleidžiančia šiems kvėpuoti ir gauti reikiamą kiekį deguonies. Nusprendėme juos pakeisti natūralios kilmės sudedamosiomis dalimis, kurios pasižymi tomis pačiomis savybėmis, tačiau labiau tinka odai ir nekenkia sveikatai.
Odai ir plaukai turi daryti patį natūraliausią dalyką – kvėpuoti.

SUDĖTYJE NĖRA SILIKONŲ
Silikonai – tai neorganinės kilmės iš silicio išvesti polimerai, kurie yra cheminės sintezės produktas. Nors jie iš karto suminkština plaukus ir suteikia jiems žvilgesio padengdami plauką plėvele, vis dėlto laikui bėgant pakenkia plauko struktūrai. Be to, jie neleidžia veikliosioms medžiagoms įsiskverbti į plaukus, nes užveria plauko paviršinio sluoksnio kutikulės žvynelius. Štai kodėl mes jų neįtraukėme į savo formules.

SUDĖTYJE NĖRA PARABENŲ
Parabenai – tai konservantai, sukėlę daug diskusijų. Ar jie kenkia ar nekenkia sveikatai, ar yra būtini ar nereikalingi – mokslininkai dar nepateikė galutinio atsakymo. Vis dėlto belaukdami atsakymo, kuris panaikins bet kokias abejones, nusprendėme naudoti saugesnę apsauginę sistemą.

SUDĖTYJE NĖRA DAŽIKLIŲ IR ALERGENŲ
Nusprendėme naudoti tik nealergizuojančias kvapiąsias medžiagas, kad mūsų priemonės būtų pakankamai švelnios net ir naudojamos ant jautriausios odos. Nė viename INSIGHT produkte nėra sintezės būdu gautų dažiklių.

NAUDOJAMI AUGALINIAI IR EKOLOGIŠKI EKSTRAKTAI

Mūsų produktuose naudojamos pagrindinės veikliosios sudedamosios medžiagos yra atkeliavusios iš ekologiškų sertifikuotų ūkių. Šie ekstraktai sąveikauja su natūralios kilmės aliejų ir sviestų kompleksais, kurie ypač lygina ir maitina plaukus. Pasirinkdami ekologiškas medžiagas, pasirenkate saugoti savo gerą savijautą, saugoti darbininkų, kurie dalyvauja gamyboje, sveikatą ir saugoti mūsų planetą.

100 PROC. PAGAMINTA ITALIJOJE
Mums patinka pabrėžti, kad visa mūsų praktinė patirtis nuo įsikūrimo iki šių dienų suformuota išskirtinai tik Italijoje. Užtikriname savo produktų kokybę nuo laboratorijos iki pristatymo į daugiau kaip 20 šalių visame pasaulyje. Tai vertė, kuri yra išskirtinumo, tobulumo ir stiliaus ženklas.

IBL179 INSIGHT BLONDE COLD...

26,50 €