IDR197 INSIGHT DRY HAIR kietasis plaukų šampūnas 70ml

16,90 €
9,30 €
100% saugus pirkimas
Kiekis

358029
23 Prekės
Produktų linija
Insight
Paskirtis
Plaukų šukavimui
Plaukų žvilgesiui
Sausiems plaukams
Silpniems plaukams
Tūris
70 ml

DRY HAIR
SAUSIEMS PLAUKAMS
Ypatingosios sudedamosios dalys tarpusavy suderintos tai, kad maitintų sausus ir pavargusius plaukus jų neapsunkinant. Gaivinamosios priemonės, įsiskverbdamos į plauko audinius, stiprina silpnus ir plonus plaukus, todėl jie tampa elastingi, purūs ir minkšti.

DRY HAIR MELTED SHAMPOO
SAUSŲ PLAUKŲ KIETASIS ŠAMPŪNAS
Maitinamasis šampūnas

Tirpstančios konsistencijos šampūnas sukurtas sausiems plaukams švelniai valo galvos odą ir plaukus. Atkuria giluminius plauko audinius, todėl jie tampa stiprūs ir pamaitinti.

Pirmoje sudėtinių dalių sąrašo vietoje – natūralios kilmės augalinis glicerinas. Glicerinas drėkina ir kondicionuoja odą bei plaukus, nes turi savybę pritraukti vandenį. Dėl augalinio glicerino drėkinamųjų ir elastingumo suteikiančių savybių jis ypač tinka jautriai galvos odai ir plaukams, kuriems reikia drėkinimo ir maitinimo.

 

Šio produkto formulėje nėra sulfatų ir sulfatinių medžiagų. Vietoj to, „Insight“ vidaus tyrimų ir plėtros skyrius pirmenybę teikė izetionatų šeimos aktyviosioms veikliosioms medžiagoms, kad būtų veiksmingai plaunama galvos oda, bet švelnesnis poveikis odai ir plaukams.

Kaip naudoti:

Paimkite nedidelį produkto kiekį pirštais arba mentele, ištirpinkite rankose su trupučiu vandens ir rankomis įmasažuokite į drėgną galvos odą bei plaukus. Kruopščiai išskalaukite.

Talpa:
70 ml

Ekstraktai:
ORGANINIS AVIŽŲ EKSTRAKTAS ramina, minkština ir atkuria plaukų struktūrą. KOKOSŲ ALIEJUS, TAUKMEDŽIO SVIESTAS IR SALDŽIŲJŲ MIGDOLŲ ALIEJUS minkština, maitina ir atkuria plaukų struktūrą.

 

Dėl kompaktiško dydžio ir vaško konsistencijos „Melted“ produktai puikiai tinka kelionėms. Koncentruota formulė leidžia naudoti nedidelį produkto kiekį, užtikrinant tokį patį rezultatą kaip ir po įprastų „Insight“ šios linijos priemonių.

 

Kodėl verta rinktis „Melted“ produktus?

 -  Itin koncentruota produkto formulė, kurios užtenka dvigubai daugiau, nei tokio paties kiekio skystos formulės produkto.

 -  Kompaktiška ir saugi kelioninė formulė (70ml), kuri užtikrina, kad priemonė neištekės ir bus saugiau transportuojama lagaminuose, krepšiuose, rankinėse. Puikiai tinka kelionėms lėktuvu.

 -  Taupomas vanduo - formulėje jo beveik nėra.

Kompaktiška, koncentruota, ekologiška: atraskite „Insight Professional Melted“ plaukų priežiūros produktų galią.

 

INSIGHT PROFESSIONAL kuria Jums produktus laikydamiesi tam tikrų sveikos gyvensenos principų. Susipažinkite, kokias sudėtines dalis naudojame ir ko nenaudojame!


SUDĖTYJE NĖRA SLS AR SLES
Visi mūsų šampūnai savo sudėtyje neturi SLS ar SLES (Sodium Lauryl Sulfate ir Sodium Laureth Sulfate), kurie yra agresyvūs plovikliai, galintys sudirginti odą. Vietoj jų nusprendėme naudoti švelnesnę plaunamąją medžiagą, sukurtą iš kokoso riešuto, SODIUM COCETH SULFATE. Naudojant odai tinkamesnę plaunamąją priemonę, saugoma sveikata ir laikui bėgant išlaikomas galvos odos fiziologinis balansas.

SUDĖTYJE NĖRA PETROLATŲ

Petrolatai (Paraffinum liquidum – Petrolatum) – tai išvalyti išvestiniai naftos produktai, kurie padengia plaukus ir odą plėvele, neleidžiančia šiems kvėpuoti ir gauti reikiamą kiekį deguonies. Nusprendėme juos pakeisti natūralios kilmės sudedamosiomis dalimis, kurios pasižymi tomis pačiomis savybėmis, tačiau labiau tinka odai ir nekenkia sveikatai.
Odai ir plaukai turi daryti patį natūraliausią dalyką – kvėpuoti.

SUDĖTYJE NĖRA SILIKONŲ
Silikonai – tai neorganinės kilmės iš silicio išvesti polimerai, kurie yra cheminės sintezės produktas. Nors jie iš karto suminkština plaukus ir suteikia jiems žvilgesio padengdami plauką plėvele, vis dėlto laikui bėgant pakenkia plauko struktūrai. Be to, jie neleidžia veikliosioms medžiagoms įsiskverbti į plaukus, nes užveria plauko paviršinio sluoksnio kutikulės žvynelius. Štai kodėl mes jų neįtraukėme į savo formules.

SUDĖTYJE NĖRA PARABENŲ
Parabenai – tai konservantai, sukėlę daug diskusijų. Ar jie kenkia ar nekenkia sveikatai, ar yra būtini ar nereikalingi – mokslininkai dar nepateikė galutinio atsakymo. Vis dėlto belaukdami atsakymo, kuris panaikins bet kokias abejones, nusprendėme naudoti saugesnę apsauginę sistemą.

SUDĖTYJE NĖRA DAŽIKLIŲ IR ALERGENŲ
Nusprendėme naudoti tik nealergizuojančias kvapiąsias medžiagas, kad mūsų priemonės būtų pakankamai švelnios net ir naudojamos ant jautriausios odos. Nė viename INSIGHT produkte nėra sintezės būdu gautų dažiklių.

NAUDOJAMI AUGALINIAI IR EKOLOGIŠKI EKSTRAKTAI

Mūsų produktuose naudojamos pagrindinės veikliosios sudedamosios medžiagos yra atkeliavusios iš ekologiškų sertifikuotų ūkių. Šie ekstraktai sąveikauja su natūralios kilmės aliejų ir sviestų kompleksais, kurie ypač lygina ir maitina plaukus. Pasirinkdami ekologiškas medžiagas, pasirenkate saugoti savo gerą savijautą, saugoti darbininkų, kurie dalyvauja gamyboje, sveikatą ir saugoti mūsų planetą.

100 PROC. PAGAMINTA ITALIJOJE
Mums patinka pabrėžti, kad visa mūsų praktinė patirtis nuo įsikūrimo iki šių dienų suformuota išskirtinai tik Italijoje. Užtikriname savo produktų kokybę nuo laboratorijos iki pristatymo į daugiau kaip 20 šalių visame pasaulyje. Tai vertė, kuri yra išskirtinumo, tobulumo ir stiliaus ženklas.

IDR197 INSIGHT DRY HAIR...

16,90 € 9,30 €

Susijusios prekės